НБУ посилив вимоги до розкриття інформації банків

20 лютого 2018, 13:52

Національний банк України (НБУ) розширив перелік даних про фінансовий стан банків та виконання ними пруденційних вимог для підвищення прозорості банківської системи.

Про це повідомили у прес-службі регулятора.

Наразі інформація стосовно нормативів оприлюднюється за банківською системою в цілому.

Проте з березня НБУ почне щомісячну публікацію значень економічних (пруденційних) нормативів та складових регулятивного капіталу у розрізі окремих банків. Перша публікація міститиме показники лютого 2018 року.

Відео дня

Інформація про ці показники також публікуватимуться банками на сайтах щомісячно, до 10 числа.

Крім того, банки публікуватимуть показники оборотно-сальдових балансів, інформації про структуру кредитного портфелю у розрізі видів економічної діяльності, а також даних про якість кредитного портфеля.

Оборотно-сальдовий баланс, інформація про розподіл кредитів, наданих фізичним та юридичним особам, за класами боржника за звітний місяць публікуватиметься до 25 числа місяця, наступного за звітним, а за грудень – до 1 лютого наступного року.

Дані з урахуванням коригуючих проводок за звітний рік повинні бути опубліковані банками до 25 квітня року, наступного за звітним.

Інформація про структуру кредитів суб’єктам господарювання за видами економічної діяльності публікуватимуться щорічно до 1 лютого року, наступного за звітним.

Показати ще новини
Радіо NV
X