Нацбанк відсудив у Коломойського і Боголюбова нерухомість в Дніпрі

6 травня 2019, 10:39
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Господарський суд Дніпропетровської області 13 лютого задовольнив позов Національного банку України до ТОВ Арлан, кінцевими бенефіціарами якого є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

Про це повідомляє Finbalance.

НБУ просив звернути стягнення на предмет іпотеки (частина будівлі по вул. Чкалова, 27 в Дніпрі) за іпотечним договором №36 від 29.05.2014 року, який був укладений між Нацбанком і ТОВ Арлан в якості забезпечення боргів ПриватБанку по рефінансуванню. В НБУ хочуть продати предмет іпотеки на публічних торгах зі стартовою ціною 17,7 млн грн (без ПДВ) в рамках погашення заборгованості ПриватБанку за кредитним договором № 19 від 03.03.2009 року перед Національним банком України на суму 3,674 млрд грн.

Відео дня

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позовні вимоги в повному обсязі. ТОВ Арлан оскаржило це рішення. Розгляд апеляційної скарги призначений на 3 червня.

Перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова говорила в інтерв'ю НВ Бізнес в лютому, що Нацбанк судиться з майновими поручителями за непогашеним рефінансуванням ПриватБанку, які пов'язані з екс-власниками.

"Ми виграли вже 22 справи на загальну суму 1,2 млрд грн. За 17 рішеннями вже розпочато процедуру стягнення заставного майна. По інших справах потрібно пройти всі судові інстанції", - сказала вона.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X