Нацбанк вирішив продати частину свого майна

27 квітня 2017, 14:48
Національний банк України вирішив продати ряд непрофільних активів

Про це повідомила прес-служба Нацбанку.

Як зазначається, НБУ прийняв ряд рішень щодо відчуження об'єктів нерухомої власності шляхом приватизації, продажу на аукціоні, передачі іншим державним органам.

Відео дня

1 грудня 2016 правління Національного банку прийняло рішення про приватизацію оздоровчого комплексу Прикарпаття (Яремче, Івано-Франківська область).

Фонд держмайна включив оздоровчий комплекс Прикарпаття в перелік об'єктів для приватизації.

НБУ також продасть власні непрофільні адміністративно-виробничі будівлі у Вінниці (вул. Генерала Арабея, 2А) та будівлю в Яремче (вул. Курортна, 1А).

Крім того, Нацбанк планує продати на аукціоні будівлі та споруди бази відпочинку в с. Буцин Волинської області (Пісочне озеро, 76) і с. Генічеська Гірка Херсонської області (вул. Набережна, 32).

6 лютого бюджетний комітет НБУ погодив рішення про відчуження шляхом продажу на аукціоні гаражів, які не використовуються центральним банком, у чотирьох регіонах, а саме: Івано-Франківськ, Чернівці, Миколаїв, Запоріжжя.

Також узгоджена передача фізкультурно-оздоровчого комплексу в Києві та бази відпочинку Південні зорі в Одеській області у сферу управління Міністерства оборони для реабілітації учасників АТО.

Нацбанк планує передати іншим держорганам будівлю НБУ в Одеській області, адміністративна будівля НБУ - будівля Центру інформатизації (Тернопіль), будівля пожежного депо Банкнотно-монетного двору НБУ з адміністративно-господарськими приміщеннями (Київ, вул. Пухівська, 7), гуртожиток НБУ (Харків, вул. 23 Серпня, 66).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X