Mastercard буде підтримувати криптовалютні стартапи

28 липня 2021, 12:36

Платіжна система Mastercard запустила програму підтримки стартапів, які працюють з криптовалютj. і блокчейном.

Платіжна система Mastercard оголосила про запуск програми підтримки стартапів (Start Path), які працюють з криптовалютою і блокчейном. Про це повідомляється в блозі компанії.

Відео дня

До програми вже приєдналося сім стартапів. Серед учасників програми створена в Сінгапурі торгова площадка Mintable, яка надає можливість торгувати цифровими і фізичними активами у формі NFT.

Також в програмі бере участь ізраїльська платформа GK8, яка дає можливість проводити захищені транзакції в блокчейні без використання інтернету. Відзначається, що це дозволяє захиститися від кібератак. Крім того, в програмі беруть участь проєкти Domain Money, SupraOracles, STACS, Taurus і Uphold.

Вони прагнуть «прискорити інновації в області цифрових активів і зробити більш безпечним і простим процес покупки, продажу та зберігання криптовалюта і цифрових активів».

У Mastercard відзначили, що кожен з цих стартапів зосереджений на рішенні «унікального галузевого завдання» і буде використовувати досвід Mastercard для підтримки свого подальшого зростання і розвитку.

Раніше повідомлялося, що міжнародна платіжна система Visa дозволить використовувати при розрахунках у своїй платіжної мережі криптовалюта USD Coin.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X