Член Сенату США запропонував заборонити найближчим родичам американських топ-чиновників вести бізнес в Україні

4 жовтня 2019, 12:55

Американський сенатор Джон Кеннеді (Республіканська партія) має намір подати законопроект, яким пропонується заборонити найближчим родичам високопоставлених чиновників вести бізнес в Україні.

Про це повідомляється в прес-релізі на сайті сенатора.

Кеннеді пропонує заборонити батькам, дітям, братам і сестрам президента і співробітників його офісу, віце-президента, членів Сенату і Палати представників Конгресу бути консультантами, співробітниками, незалежними підрядниками або членами рад директорів компаній, які ведуть бізнес в Україні або з Україною. Законопроект буде також передбачати заборону на володіння більше 5% акцій таких компаній.

Відео дня

На думку Кеннеді, «українська влада історично корумпована». Росія використовує корумпованість українських чиновників для впливу на країну, вважає він.

«Наші високопоставлені чиновники не повинні бути частиною або вважатися частиною такого способу дій», - підкреслив сенатор.

Нагадаємо, 26 вересня комітет з розвідки Палати представників США опублікував скаргу співробітника американської розвідки на телефонну розмову президента Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.

Скарга була розсекречена після публікації Білим домом стенограми цієї бесіди.

Згідно з розшифровкою розмови, Трамп просив Зеленського відновити розслідування по компанії Burisma, з якою пов'язаний син Джо Байдена Хантер. Фактів прямого тиску на Зеленського в документі немає.

Після скандалу навколо розмови Трампа із Зеленським спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про запуск процедури імпічменту Дональда Трампа через передбачуваний тиск на президента України.

Показати ще новини
Радіо NV
X