В ОТП Банку розповіли, коли в Україні відновиться іпотечне кредитування

23 жовтня 2019, 15:58

В кінці 2020 року або на початку 2021-го іпотечне кредитування стане стандартним продуктом на ринку, сказав глава правління ОТП Банку Тамаш Хак-Ковач в інтерв'ю Радіо НВ.

"У нас вже була одна хвиля іпотечного кредитування не дуже вдала. Я думаю, що всі зробили з цього правильні висновки. В кінці наступного року або трохи пізніше - на початку 2021 року - я очікую, що іпотечне кредитування буде вже стандартним продуктом на ринку", - зазначив він.

Відео дня

Хак-Ковач також сказав, що інвестиційних продуктів поки мало на ринку, тому що процентні ставки дуже високі.

"Коли банківський депозит тобі дає 14, 15 або 16%, ти не зацікавлений купувати або продавати дуже складні продукти. І насправді в цьому плані теж йде відносно великий прогрес. Я тут сім років працюю. Сім років тому були тільки банківські депозити. Зараз ми вже продаємо ОВДП. Наші клієнти, споживачі звикають до цінних паперів. З'явилися вже різні фонди, хоча там обсяг дуже-дуже мінімальний. Тому процес тут теж пішов. Не думаю, що це буде визначати нашу роботу в наступному або в 2021 році. але це наступна хвиля після іпотечного кредитування", - додав він.

Нагадаємо, в Нацбанку відзначали в червні, що обсяги іпотечного кредитування зростають, але поки не можуть помітно впливати на ринок житлової нерухомості. За оцінками учасників ринку, на первинному ринку кредити банків фінансують менше 7-8% угод, на вторинному ринку ця частка ще нижча.

Показати ще новини
Радіо NV
X