Фонд гарантування змінив ліквідаторів одразу у двох банках

13 червня 2017, 11:59
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) призначив ліквідатором Грін Банку і КСГ Банку Віктора Шкурко

Про це відомство повідомило на своєму веб-сайті.

"Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення №2386 від 8 червня 2017 про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговані повноваження ліквідатора ВАТ Грін Банк. [...] Крім повноважень в частині організації реалізації активів банку, делеговані провідному спеціалісту з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу впровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту управління активами Шкурко Віктору Михайловичу з 9 червня 2017 ", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Також виконавчою дирекцією Фонду прийнято рішення №2385 від 8 червня 2017 про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговані повноваження ліквідатора ВАТ КСГ Банк.

"Крім повноважень в частині організації реалізації активів банку, делеговані провідному спеціалісту з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу впровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту управління активами Шкурко Віктору Михайловичу з 9 червня 2017", - відзначили у Фонді.

Нагадаємо, що раніше Шкурко був ліквідатором банку Контракт і ПроФін Банку.

Показати ще новини
Радіо NV
X