Fitch підтвердило рейтинг Ощадбанку

24 липня 2018, 11:32

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній і національній валюті Ощадбанку на рівні В- (прогноз “стабільний”).

Про це повідомили у прес-службі банку.

Короткостроковий рейтинг в іноземній валюті підтверджено на рівні В, національний довгостроковий рейтинг – на рівні АА (ukr) із стабільним прогнозом.

Відео дня

Рейтингові оцінки Ощадбанку продовжують знаходитись на рівні суверенного рейтингу (В-).

На думку Fitch, порівняно з операційним середовищем рівень знецінених кредитів не є значною перешкодою для кредитного профілю банку.

При цьому коефіцієнт резервування кредитного портфеля дещо покращився – 47% проти 43% всього портфеля станом на кінець першого кварталу 2018 та 2017 років

За оцінками рейтингового агентства, діяльність Ощадбанку у 2018 році залишиться прибутковою.

Виплати за єврооблігаціями банку (загальний обсяг – $1,2 млрд), що розпочинаються з 2019 року, залежатимуть від надходжень за портфелем ОВДП (наразі еквівалент $3,3 млрд), що знаходиться у власності банку.

Додатковим чинником комфорту є також значний обсяг ліквідності в іноземній валюті – головним чином у вигляді залишків на рахунках Ощадбанку в закордонних банківських установах.


100% акцій Ощадбанку знаходиться в державній власності. За даними НБУ, на 1 жовтня 2017 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав друге місце (222,2 млрд грн) серед 88 банків, що діяли в країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X