Бермуди дозволили платити податки криптовалютою

17 жовтня 2019, 09:54

Влада Бермудських островів дозволила платити податки і збори стейблкоїнами USDC, повідомила 16 жовтня в блозі на порталі Medium компанія Circle, яка створила цю криптовалюту.

Відзначається, що цей крок є "частиною більш широкої ініціативи уряду Бермудських островів, спрямованої на просування використання стейблкоїнів, прив'язаних до американського долара, і децентралізованих фінансових протоколів і послуг".

Відео дня

Профільне видання Forklog зазначає, що Circle запустила стейблкоїн рік тому. Для його просування компанія створила консорціум CENTRE. Забезпечувальні резерви неодноразово проходили незалежний аудит.

Гендиректор Circle Джеремі Аллейр вважає крок влади Бермудських островів природним, оскільки бермудський долар прив'язаний до долара США в співвідношенні 1: 1, як і USDC.

За даними CoinMarketCap, криптовалюта займає 24 місце в світі по капіталізації. Вона оцінюється в $478 млн.

Forbes відзначає, що в листопаді минулого року платити податки криптовалютою дозволив штат Огайо - у місцевого бізнесу з'явилася можливість робити платежі в біткоїнах. На початку жовтня 2019 року влада штату призупинила дію програми, заявивши, що за 10 місяців після запуску нею скористалися менше 10 компаній.

Показати ще новини
Радіо NV
X