Ще один український банк підключився до Apple Pay

20 червня 2019, 10:52

19 червня можливість користуватися Apple Pay з’явилася у клієнтів банку Райффайзен Банк Аваль, повідомляється в прес-релізі на його сайті.

У банку нагадали, що розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і більше пізніми моделями, а також з Apple Watch. Клієнти можуть додати кредитну або дебетову платіжну карту через додаток Wallet.

Відео дня

"Безпека і конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну або дебетову карту в Apple Pay, сам номер карти не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і безпечно зберігається в чіпі "Безпечний Елемент" вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, платіжна система Apple Pay розпочала роботу в Україні в травні 2018 року. Першими скористатися Apple Pay змогли клієнти ПриватБанку. До системи підключилися також Monobank, Банк Восток, ПУМБ, UkrSibbank, ОТП Банк.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X