Верховний суд став на сторону ПриватБанку в справі за позовом компанії Коломойського

12 червня 2019, 18:18

ПриватБанк здобув перемогу у Великій палаті Верховного суду в справі за позовом ПрАТ Ерлан до НБУ і ПриватБанку про зобов’язання банку погасити заборгованість за кредитом рефінансування перед НБУ.

Як повідомляє прес-служба банку, рішення було винесено 11 червня.

"ПрАТ Ерлан, що є пов’язаною особою з колишніми власниками банку, намагалося довести зловмисну змову й бездіяльність НБУ та державного ПриватБанку та в судовому порядку зобов’язати ПриватБанк погасити заборгованість перед НБУ, чим припинити іпотеку та звільнити майно, передане товариством у забезпечення виконання зобов’язань ПриватБанку перед НБУ за кредитом", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Велика палата Верховного Суду підтвердила позицію ПриватБанку і відмовила в задоволенні позову, зробивши при цьому кілька важливих для всього банківського співтовариства правових висновків.

Нагадаємо, заступник голови правління ПриватБанку Галина Пахачук розповіла в інтерв'ю НВ Бізнес, що компанії, ймовірно підконтрольні колишнім власникам банку, на сьогодні винні йому 240 млрд грн. З них 212 мільярдів - це підтверджені аудиторським висновком кредити, а також нараховані відсотки.

За словами Пахачук, всього налічується 238 тис. судових процесів, пов'язаних з націоналізацією ПриватБанку. З них знакових - близько 600.

Показати ще новини
Радіо NV
X