Данилюк заявив, що наступний транш МВФ може надійти в кінці літа або восени

29 травня 2019, 16:32

Міжнародний валютний фонд може надати Україні наступний транш кредиту в рамках діючої програми співпраці в кінці літа або восени.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк 28 травня журналістам після зустрічі команди президента Володимира Зеленського з представниками місії МВФ, пише УНІАН.

Відео дня

"Після формування уряду або після парламентських [виборів]. Транш важливий, але він більш важливий для Національного банку, він поповняє золотовалютні резерви. Зараз важливо, щоб уряд виконував свої зобов'язання як внутрішні, так і зовнішні. Тому тут важлива співпраця з МВФ... В кінці літа або восени [можна очікувати наступний транш]"- зазначив він.

Нагадаємо, в Мінфіні повідомляли 21 травня, що за неповних п'ять місяців 2019 року відомство залучило на внутрішньому ринку 147 млрд грн. З початку року портфель нерезидентів в ОВДП виріс більш ніж в шість разів - приблизно до 39,7 млрд грн.

На аукціонах 28 травня попит на гривневі ОВДП різко знизився. Очікуваного припливу нерезидентів в зв'язку з запуском "лінка" з депозитарієм Clearstream у вівторок не відбулося. Ця новина померкла на тлі заяви екс-співвласника ПриватБанку Ігоря Коломойського в інтерв'ю FT про доцільність дефолту.

Показати ще новини
Радіо НВ
X