Трамп виступає, а ринок зростає

6 лютого 2019, 11:25

Особливої реакції з боку ринку не було, адже про «твердість і рішучість» Трампа і так всім вже відомо

Президент Трамп виступив перед Конгресом США, зробивши акцент на справедливих правилах торгівлі, зниження цін на ліки, поліпшенні інфраструктури і, звичайно ж, питаннях, пов'язаних з нелегальною імміграцією.

Відео дня

У всіх питаннях він демонстрував твердість і рішучість: практикам несправедливої торгівлі з Китаєм має бути покладено край; ще кілька тисяч солдатів будуть відправлені на кордон з Мексикою; Конгресу дається ще 10 днів, щоб виділити гроші на захист південного кордону. Ну і, наостанок анонсував зустріч з північнокорейським лідером Ким Чен Ином, 27-28 лютого, у В'єтнамі і закликав припинити «партизанські» розслідування його відносин з керівництвом РФ під час виборів.

Особливої реакції з боку ринку не було, адже про «твердість і рішучість» Трампа і так всім вже відомо.

На корпоративних фронтах у фокусі уваги була Walt Disney (+ 0.77%), яка «побила» прогнози, що за виручкою, що за EPS, але, в кінцевому підсумку, викликати якісь бурхливі емоції у інвесторів не змогла.

В цілому, всі основні індекси знову, шостий день поспіль, закінчили день в плюсі: S&P 500 (+ 0.47%), Dow Jones (+ 0.68%) і Nasdaq (+ 0.74%).

Лише  3 з 11 секторів S&P 500 закінчили день незначним зниженням: фінансові компанії (-0.14%), охорона здоров'я (-0.08%) і споживчі товари першої необхідності (-0.02%).   Найбільше додали споживчі товари не першої необхідності (+ 0.96%), комунікації (+ 0.91%) та інформаційні технології (+ 0.88%).

Березневі ф'ючерси на WTI зросли на (+ 0.04%), до $ 53.74, за барель.

Ціни на US Treasuries виросли. Прибутковість дворічних знизилася на 2бп, до (2.51%), а десятирічних на 5 бп, до (2.68%).

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, виріс на (+ 0.17%), до 96.02. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1388.

Фьючерси на золото знизилися на (-0.05%) до $ 1,318.8, за унцію.

Чого чекати сьогодні?

Сьогодні кілька важливих звітів на корпоративному фронті: в першу чергу, General Motors, результати якої можна розглядати, як індикатор загального стану речей у економіці. Останнім часом продажі автомобілів падають, а деякі виробники, включаючи GM, продовжують закривати заводи і звільняти робітників.

Крім GM, результати оприлюднять Chipotle, Eli Lilly, GlaxoSmithKline, New York Times, Spotify та інші.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X