Топ-5 найпопулярніших вакансій

15 листопада 2017, 09:00
Осінь традиційно є періодом активного пошуку персоналу роботодавцями і нових перспектив їх співробітниками

Незважаючи на те, що ринок праці вже не перший рік є ринком здобувача, є ще вакансії, на які традиційно високий конкурс серед кандидатів. На яку роботу резюме надходять буквально десятками в день? Ми склали міні-рейтинг таких робочих місць.

Відео дня

Перше місце нашого рейтингу належить вакансії заступника директора з безпеки від компанії Національний ритейл без вказівки заробітної плати. Секретом залучення 58 відгуків щодня стала затребуваність вакансії і велика кількість бажаючих потрапити на цю привабливу посаду. Незважаючи на те, що роботодавцю потрібен фахівець з вищою освітою, досвідом роботи на аналогічній посаді в сфері роздрібної торгівлі, і в правоохоронних органах не менше 5-ти років, з готовністю до відряджень в межах України та власним авто, кандидати на все готові.

На другому місці (хоча кількість відгуків така ж, як і на першому місці) розмістилася вакансія — старожил наших рейтингів — особистий водій, цього разу від Студії інтер'єрного дизайну Наталії Большакової на зарплату в 15 000 грн. Очевидно, рідкісна серед водіїв вакансія, та ще й на пристойну зарплату, стала причиною такого кандидатського ажіотажу. Адже від претендента потрібне відмінне знання міста та наявність безаварійного стажу водіння від 5-ти років. До речі, не завадить досвід роботи водієм керівника або в сім'ї - від 5 років. Як людина, кандидат повинен демонструвати відповідальність, пунктуальність, лояльність, порядність, мати презентабельний зовнішній вигляд і рекомендації з попередніх місць роботи.

Третє місце з 53 відгуками від амбітних кандидатів зайняла вакансія генерального директора від рекрутингового агентства WORLD STAFF для клієнта — компанії-імпортера продуктів харчування без вказівки заробітної плати. Майбутньому керівнику належить повна відповідальність за роботу компанії, виконання стратегічних планів розвитку компанії — плану продажів і затверджених бюджетів. Крім того, в його зоні відповідальності будуть ведення переговорів із замовниками, підрядниками, партнерами, а також вибудовування і вдосконалення бізнес-процесів.

Четверте місце несподівано посіла віддалена вакансія — бухгалтер на неповну зайнятість в туристичну компанію CleverTravel. Цілих 47 відгуків в день від кандидатів, що мають 2 роки досвіду бухгалтером в туристичній сфері або 5 років бухгалтером в інших сферах і готових до офіційного працевлаштування.

Замикає наш рейтинг ще один старожил — вакансія юрисконсульт від компанії Інкерман. 46 кандидатів щодня підтверджували свою готовність займатися аналізом і юридичною експертизою господарсько-правових договорів; готувати внутрішні корпоративні документи (протоколи, рішення, положення, політики, стандарти), моніторити законодавство і готувати внутрішні прес-релізи про новини законодавства.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Ми спробували знайти секрет популярності вакансій. Як не дивно — це не фантастична зарплата, адже в більшості привабливих вакансій рівень винагороди навіть не озвучений. Можливо, це — добре ім'я роботодавця, його репутація, завойована на ринку праці. І, звичайно, приналежність вакансії до керівництва та юриспруденції, ось вже не перший рік ці дві профсфери — незмінні лідери за кількістю відгуків на вакансії. Так що робимо висновки — і збираємо відгуки.

Показати ще новини
Радіо NV
X