Тиждень обіцяє бути "гарячим"

23 квітня 2018, 11:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Схоже, що тиждень, що почався, приготував для інвесторів цілий набір каталізаторів, від макроекономічних даних до квартальних результатів лідерів ринку. І, звичайно ж, не виключено, що президент США візьме, та й "твітне" кілька стратегічних повідомлень про Сирію, торгівлю з Китаєм або російські санкції, змушуючи ринки не тільки бліднути, а й "червоніти".

Відео дня

Макроекономічних новин, причому важливих, очікується на цьому тижні досить багато. Найзначнішим індикатором, напевно, стане, перша оцінка ВВП США за перший квартал, яку планують оприлюднити в п'ятницю. Аналітики очікують, що в річному еквіваленті зростання складе 2%. Це нижче, ніж 2.9%, в четвертому кварталі 2017-го. Також, очікується, що індивідуальне споживання, що становить близько 70% ВВП, виросте всього лише на 1.2%.

З інших важливих даних: сьогодні буде оголошено індекс PMI (Purchasing Managers 'Index, складений на підставі опитування тисячі компаній, який дозволяє на ранній стадії оцінити обсяги виробництва). Очікується, що в квітні індекс складе 54,6 (54,3 в березні), що сигналізує про зростання обсягів виробництва. Також, у вівторок будуть оголошені дані про продаж будинків на первинному і вторинному ринках, а в четвер заявки з безробіття.

Сезон оголошення корпоративних результатів в самому розпалі. На цьому тижні квартальну звітність оприлюднюють 170 компаній з S&P 500. Тільки гляньте на ці імена: Alphabet (GOOGL), Facebook (FB), Amazon (AMZN), Microsoft (MSFT). Тільки їх одних достатньо, щоб розвернути ринок в будь-який бік. До технологічних компаній також приєднаються гіганти з традиційних індустрій: Coca-Cola (KO), Verizon (VZ), Boeing (BA) і..., всіх не перерахуєш. Але, більш докладно ми будемо писати про них протягом тижня, який обіцяє бути захоплюючим і який інвестори очікують з оптимізмом!

Ф'ючерси на основні індекси в "зеленій зоні": S&P 500 (+ 0.28%); Dow Jones (+ 0.02%) і Nasdaq (+ 0.10%).

Ф'ючерси на нафту WTI практично не змінилися з кінця минулого тижня і торгуються зараз на рівні $68.15 за барель.

Золото впало до $1,335.50 за унцію.

Прибутковості облігацій зростають на тлі очікувань інвесторів, що ФРС підніме ставки ще три рази в цьому році. Прибутковість десятирічних US-Treasuries зросла до 2.95%, а це найвищий рівень, починаючи з січня 2014-го. Дворічні демонструють найвищі рівні прибутковості, починаючи з 2008-го – 2.46%. Спред розширився з 41 бп до 49 бп і крива прибутковості вже не виглядає такою плоскою. На цьому тижні очікується ціла низка виступів представників ФРС, які, найімовірніше, проллють більше світла на ситуацію.

Гарного всім тижня, який обіцяє бути вельми насиченим і, сподіваюся, прибутковим!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X