Студенти мріють про роботу у телекомі

13 квітня 2017, 10:34
60% з них назвали Vodafone найбажанішим місцем роботи

Сфера телекомунікацій приваблює українських студентів можливістю вести цікаві проекти, перспективами кар'єрного росту і високим рівнем оплати праці. Такими є дані дослідження, проведеного HeadHunter.ua серед студентів і молодих фахівців. Також в ТОП-5 критеріїв, що впливають на вибір галузі телекомунікації фахівцями-початківцями, входять високотехнологічність та перспективи розвитку галузі.

Відео дня

Як показало дослідження, зарплатні очікування 1/3 опитаних молодих фахівців знаходяться на рівні 4-6 тис. грн., Більше третини хотіли б заробляти від 6 до 10 тис. грн., а 18% студентів хочуть заробляти від 10 тис. грн.

Серед причин вибору Vodafone в якості кращого місця роботи, найчастіше називали хороші можливості для навчання і розвитку (60%), акцентуючи на тому, що Vodafone широко представлений на міжнародному ринку, що дає можливість накопичити досвід завдяки кращим світовим практикам. Серед інших чинників, які впливають на вибір, 45 відсотків назвали перспективи кар'єрного росту та високий рівень оплати праці (43%). 40 відсотків студентів хотіли б працювати у Vodafone через можливість вести цікаві проекти і 32 відсотки опитаних назвали однією з важливих причин свого вибору можливість працювати віддалено.

Студенти, які хочуть докладніше познайомитися з перспективами роботи у Vodafone, можуть зробити це під час весняних ярмарків вакансій, які проводять багато вузів. Найближчим часом, 13 квітня, такий захід відбудеться в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського». Тут можна буде неформально поспілкуватися зі співробітниками компанії, більше дізнатися про вакансії, програми для молодих фахівців та освітні проекти, які Vodafone регулярно проводить, пропонуючи студентам набути практичного досвіду роботи в телекомунікаційній галузі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X