Сьогодні M&A рулить

12 червня 2018, 12:02

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Схоже, інвесторів не дуже схвилювали чвари президента США та інших членів G7, і за відсутності будь-яких значимих новин, всі індекси закінчили день, практично, рівно: S&P 500 (+ 0.11%); Dow Jones (+ 0.02%) і Nasdaq (+ 0.19%).

Відео дня

Звичайно ж, всі чекали результатів зустрічі Трампа і Кім Чен Ина. У Сінгапурі, начебто, все пройшло без несподіванок. Сторонам вдалося підписати документ, який обидві сторони охарактеризували, як "історичний" і "досить наповнений". За повідомленнями медіа, документ передбачає: розвиток відносин між США і Північною Кореєю на новій основі, забезпечення надійного миру на корейському півострові та вжиття низки заходів, спрямованих на повне звільнення півострова від ядерної зброї. Але, не дивлячись на підписаний документ, на думку багатьох політичних експертів результати саміту, в основному, декларативні. Але, тим не менш, зустріч двох лідерів - це набагато краще, ніж запуски ракет і певну напруженість саміт зняв. Що, звичайно ж, добре для ринків.

Також, оптимізму ринкам додала повна відмова італійців від евронігілізму, і запевнення прем'єра Італії про те, що країна навіть не думає виходити з Єврозони.

Судячи з усього, на тлі хороших геополітичних новин у інвесторів прокидається апетит до ризику і можна сподіватися на чергове зростання ринку акцій. Що, власне, побічно підтверджує зниження цін на американські облігації.

Прибутковість і 2-річних, і 10-річних US Treasuries зросла в понеділок на 2 бп, відповідно, до 2.96% і до 2.53%.

Ф'ючерси на WTI зросли на (+ 0.72%), досягнувши $66.45 за барель.

Ціна на золото трохи підросла: $1,302.3 за унцію.

Чого чекати сьогодні, у вівторок

Безумовно, якийсь вплив на ринок здійснять результати американо-північнокорейського саміту, хоча, найімовірніше, ніякого драматичного ефекту чекати не варто.

Засідання ФРС починається сьогодні, але з огляду на те, що підвищення ставки на 0.25% точно не стане великою новиною, доведеться чекати завтрашньої прес-конференції голови ФРС Пауелла і оприлюднення "dot plot", графіка, що відображає бачення майбутніх процентних ставок членами комітету ФРС, яка приймає рішення про підвищення ставки.

Великі новини очікуються з корпоративних фронтів. Якщо сьогодні Окружний суд США (US District Court) затвердить угоду AT&T і Time Warner, це запалить "зелене світло" для інших великих угод зі злиттів і поглинань на американському ринку. Зокрема, Comcast формалізує свою пропозицію про поглинання Twenty-First Century Fox, що, найімовірніше, призведе до зниження вартості Walt Disney, який теж зацікавлений до покупки Fox, і повинен буде приготуватися до "війни" за компанію. Крім цього, позитивне рішення судді значно підвищить шанси на злиття Sprint і T-Mobile, третього і четвертого за величиною мобільних операторів у США. Якщо все вийде, то, безумовно, ми побачимо активність у відповідних секторах S&P 500, та й на ринку в цілому.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Тож, схоже, сьогодні геополітика відступить на другий план, змусивши інвесторів концентруватися на новинах, пов'язаних з M&A.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X