Смарт-турбота – новий тренд

18 листопада 2016, 14:31
Мобільні пристрої стали невід'ємною частиною повсякденного життя

Погодьтеся, адже сьогодні більшість із нас напевно повернеться додому за забутим телефоном, а вирушаючи в поїздку, насамперед подумає про зарядку для своїх девайсів.

Відео дня

Новим рівнем і найлогічнішим шляхом розвитку сучасних девайсів по праву вважаються носимі пристрої. Фітнес-трекери сьогодні здатні відстежувати рухову активність, встановлювати цілі, рахувати пульс, кількість кроків, витрачені калорії і багато іншого. Смарт-годинники зайшли ще далі – синхронізуючись зі смартфоном, вони пропонують власникам не тільки перераховані вище функції, а й можливості другого екрану та персоналізованих налаштувань. Так, сучасний смарт-годинник оснащений датчиком контролю частоти серцебиття, 6-осьовим акселерометром і вбудованим барометром, які визначають і відображають в режимі реального часу вид активності користувача – ходьбу, біг або їзду на велосипеді. Вражає, чи не так? А ще використання таких «розумних» носимих пристроїв пропонує декілька вагомих переваг, гідно оцінити які зможуть шанувальники здорового й активного способу життя. Ось уявіть, що з вами живе особистий тренер, контролюючи всі активності, мотивуючи та строго стежачи за калоріями і всіма показниками. Але при цьому він завжди мовчить, займає мало місця та не вимагає оплати кожного заняття. Ідеальний варіант, правда? Саме таким тренером легко може стати один зі смарт-девайсів нового покоління.

Не секрет, що з розвитком технологій люди намагаються отримувати детальну інформацію про власне тіло в режимі реального часу. Таким чином на ринку з'являється все більше носимих «розумних» аксесуарів. Смарт-окуляри не тільки захищають від сонця, але і допомагають вивчати світ і спілкуватися – в оправу вбудована ширококутна камера з кутом огляду 115 градусів. Розумна маска для сну аналізує фази сну, визначає, скільки часу необхідно спати, а також допомагає вчасно прокинутися за допомогою дрібних вібрацій. І вже сьогодні зрозуміло, що у світі спортивних технологій майбутнє – за смарт-одягом. Ви знали, що зап'ястя не дає достатньо точних даних з приводу стану здоров'я та навіть пульсу, тому більш логічним буде розміщення датчиків на нижній білизні або шкарпетках, здатних відстежити пройдену відстань і швидкість? Більш того, вже зараз активно вивчається напрям вживлення гаджетів під шкіру, використання яких прогнозується вже в 2023 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X