Що принесе Україні Ryanair

3 квітня 2018, 12:15

У березні ми підписали договори з аеропортами Бориспіль і Львів про початок польотів в Україну.

З аеропортом Бориспіль нами була досягнута домовленість про швидке зростання пасажиропотоку. Наша компанія взяла на себе зобов'язання перевезти 500 тис. пасажирів за перший рік. Ryanair оголошує десять нових маршрутів з Борисполя. Це рейси до Великої Британії, Польщі, Німеччини, Іспанії та інших країн Європи. Ми сподіваємося, що це буде перший з багатьох років бурхливого зростання Ryanair не тільки тут, в Борисполі, а й у Львові.

Відео дня

Раніше через втручання МАУ в роботу аеропорту виникли проблеми для виходу Ryanair на український ринок авіаперевезень. Зараз всі перешкоди з боку конкурентів усунені. Наша заява була підтримана Міністерством транспорту, президентом Порошенком і його адміністрацією. З упевненістю можу сказати, що польоти почнуться в жовтні і це буде початком 3-4 років дуже бурхливого зростання Ryanair в Україні.

У країни з 40 млн населення всього 16 млн пасажирів. Населення Ірландії всього 4 млн, але у нас 34 млн пасажирів. Наша авіакомпанія пропонує українцям можливість дістатися до понад 200 європейських міст.

Незважаючи на те, що у вас є свій оператор авіаринку, Україні потрібна наша компанія, оскільки Ryanair пропонує дійсно низькі тарифи на авіаперевезення. У країні дуже високі ціни на авіаперельоти. Ми перевірили вчора на сайті, і найдешевший тариф на жовтень на переліт до Варшави з Wizzair становить € 41, з МАУ – € 49.

Сьогодні ми пропонуємо початкову ціну квитка – € 10, середню ціну – € 40, в один бік. Це будуть не тільки найнижчі ціни в Україні, але і в Європі. Люди будуть з нетерпінням чекати тарифу в € 10, бронюючи перельоти частіше з Ryanair. Тож я думаю ринок виросте з 16 млн до понад 40 млн пасажирів протягом наступних 5 років. Завдяки низьким цінам Ryanair.

Україна важлива для нас. Будь-яка країна з населенням 40 млн осіб на краю Європи буде важливим ринком зростання для Ryanair. Наша компанія почала зростати, коли вийшла на польський ринок 10 років тому і перевозила всього 200 тис. пасажирів. Сьогодні ми перевозимо в Польщу 16 млн пасажирів. Це більше, ніж весь ринок повітряних подорожей в Україні.

Тому ми впевнені, що зможемо повторити цей успіх тут і вивести українські аеропорти, а також туризм на шлях зростання за наступні 4-5 років. А конкуренція між Ryanair, МАУ і Wizzair призведе до зниження тарифів, що буде вигідно клієнтам.

Ryanair – найбільший міжнародний авіаперевізник в світі і перевозить 100 млн пасажирів на рік. Якби подорожувати з нами було складно, така кількість пасажирів не захотіла б літати з Ryanair. Люди вибирають Ryanair, оскільки це дешево і дуже просто у використанні. Політика щодо речей на борту така ж, як і у більшості компаній. Ми дуже ефективні і добре робимо свою роботу. Думаю, ви побачите швидке зростання нашої компанії в Україні в наступні кілька років.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Колонка записана за матеріалами інтерв'ю Майкла О'Лірі спеціально для НВ Бізнес.

Показати ще новини
Радіо NV
X