Що чекає в майбутньому ринок праці

5 липня 2018, 16:09

В кінці червня в Чикаго відбулася найбільша міжнародна конференція для фахівців в сфері управління людським капіталом SHRM 2018.

Цього року конференція привернула рекордну кількість людей – 22 тис. відвідувачів, 900 учасників і сотні годин сесій.

Щоранку протягом роботи конференції я спостерігав величезні черги в кав'ярні Starbucks і Dunkin Donuts. Причина – робочі сесії починаються о 7 ранку. У цьому вся Америка і американці – нація early birds.

Відео дня

Чому з року в рік підвищується інтерес до даної конференції? Це єдиний в світі майданчик такого масштабу і рівня, де збираються HR-фахівці найяскравіших компаній і лідери корпорацій для обговорення глобальних трендів на ринку праці.

Сьогодні залучити фінансування, отримати інформацію або технології є більш простим завданням, ніж залучити й утримати таланти. Брак останніх – основне обмеження бізнесу на шляху до зростання. З року в рік про це говорять все більше і докладно.

У доповідях конференції обговорювалося багато актуальних питань, але я б хотів виділити три основні тренди, які будуть визначати світовий розвиток ринку праці в найближче десятиліття.

Розвиток і навчання. До 2030-го року 30% професій на північноамериканському ринку буде скасовано. Значна частина рутинної роботи буде автоматизована. Це не означає, що нашу роботу віднімуть роботи. Це означає, що дуже швидко почнуть з'являтися нові професії.

Даний факт дуже важливо розуміти і приймати як людям, так і компаніям. Структури, які нікуди не поспішають, не розвиваються, не зможуть залучати людей, які хочуть розвиватися, а саме вони формують додаткову цінність. Розвиток неможливий без навчання, ми повинні розуміти, що вже завтра ми можемо бути неефективні в звичних нам процесах, тому що інструменти на ринку змінилися. Якщо говорити про український ринок, то у нас критично гостро стоїть питання вивчення англійської мови.

Простий приклад: Україна вже є великим гравцем на міжнародному ринку праці. На жаль, тільки як донор. І вже зараз ми відчуваємо дефіцит робочої сили, а тепер з'явилися ознаки того, що незабаром у нас з'явиться більше малокваліфікованих працівників-мігрантів з країн Азії або Африки (так влаштований ринок). Цих людей буде необхідно зустріти, навчити, організувати і зробити ефективними. Без знання англійської мови здійснити це буде неможливо. Я вважаю, що це одне із стратегічних завдань держави.

Те, що не вміють роботи. У всіх на вустах зараз віддалена робота, гнучкий графік, часткова зайнятість або фріланс. За останні кілька років люди стали все менше комунікувати, вважаючи за краще віртуальне спілкування в соціальних мережах. Ця тенденція збережеться. Саме тому зараз стає важливою навичкою вміння організовувати вірні майданчики, де люди можуть особисто спілкуватися. Звідси значне зростання популярності різноманітних форм колективного проведення часу: профільні конференції, заходи, коворкінг. Така форма спілкування дає людям можливість перебувати в сприятливому середовищі і "відчувати шкірою" тенденції і особливості того чи іншого ринку чи теми.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Види взаємовідносин з працівниками. Будь-яка система може вважатися ефективною, якщо раціонально використовує свої ресурси. Це стосується і людського ресурсу. Помилковим буде судження, що це тільки співробітники компанії. Вже зараз у всьому світі фіксується зростання частки контракторів, фрілансерів і тимчасового зовнішнього персоналу. Тому важливо вже зараз вибудовувати HR функцію таким чином, щоб використовувати весь доступний людський ресурс для формування цінності.

Ми живемо в надзвичайно мінливому, багатовекторному і складному до розуміння світі. Ми всі боїмося, що роботи займуть наші робочі місця, але чомусь основною проблемою для бізнесу є брак робочої сили і талантів.

Ми уникаємо непотрібних контактів і нам легше замовити таксі в один клік, ніж зателефонувати оператору, але при цьому ми готові проводити всі вихідні на профільних заходах і спілкуватися на теми, які нас цікавлять із сотнями людей, не відчуваючи жодного дискомфорту.

Нам потрібно вміти пристосовуватися, нам потрібно розуміти, що поточні завдання і завдання завтрашнього дня – це абсолютно різні речі, які вимагають різних підходів, навичок і вмінь, яких у нас ще немає.

Ми повинні бути готові до того, що протягом життя ми повинні будемо освоїти нову навичку, використовувати її, а потім просто викинути як використаний патрон, і йти далі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X