Сезон почався вражаючим зростанням

10 липня 2018, 10:46

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Очікування корпоративних результатів за другий квартал стало відмінним каталізатором для американського ринку. Навіть незважаючи на введення нових тарифів на китайський імпорт, всі основні індекси закінчили вчорашній день зростанням: S&P 500 (+ 0.88%); Dow Jones (+ 1.31%) і Nasdaq (+ 0.88%).

Відео дня

Найімовірніше, негативні фактори американо-китайської торгової війни вже закладені в нинішні ціни, і інвестори з оптимізмом чекають оголошення квартальних результатів компаніями. Хорошим підтвердженням цьому може служити зростання акцій Caterpillar (+ 4.11%) і Boeing (2.18%), які є лакмусовим папірцем того, як інвестори оцінюють становище на "торгових фронтах".

7 з 11 секторів S&P 500 закінчили день підвищенням. Вчора на першому місці були фінансові компанії (+ 2.32%), в очікуванні квартальних результатів банків – Citigroup, JP Morgan Chase і Wells Fargo, які будуть оголошені в п'ятницю. За ними слідують промислові підприємства (+ 1.81%) і енергетичні (+ 1.48%). Після вражаючого зростання на (+ 10.5%) за останні три тижні, найбільших втрат зазнали компанії комунального сектора (-3.13%), телекоми (-1.42%) і нерухомість (-0.92%).

Після сумного минулого тижня ф'ючерси на WTI, хоч і на трішечки, але виросли (+ 0.1%), до $73.85 за барель.

На тлі зростання ринку акцій прибутковість 2-річних і 10-річних US Treasuries зросла на 3БП, до 2.56% і 2.86%, залишивши спред доходностей на колишньому рівні 30 бп.

Після того, як британський міністр закордонних справ Борис Джонсон пішов у відставку, збільшивши тим самим політичні ризики, пов'язані з ефективною роботою нинішнього уряду на чолі з Терезою Мей, британська валюта подешевшала на 0.48% щодо долара до 1.3222. Як наслідок, US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, виріс на (+ 0.06%) до 93.82. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.17.

Ціна на золото трохи виросла і перебуває на рівні $1,256.70 за унцію.

Чого чекати сьогодні, у вівторок

День очікується цілком спокійним. З компаній, що входять в S&P 500, результати за другий квартал сьогодні вранці, до відкриття торгів, оголосить лише PepsiCo. За оцінками аналітиків очікується, що EPS (чистий прибуток на акцію) складе $1.52, а виручка досягне $16 мільярдів.

Навряд чи PepsiCo може претендувати на роль потужного каталізатора для всього ринку, але задати хороший тон сезону квартальних результатів, який на думку інвесторів має стати рекордним, було б чудово.

Гарного всім тижня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X