Саудівська Аравія купить Tesla

10 серпня 2018, 10:48

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Ще один жаркий спокійний літній день, коли стрілки індексів ледве-ледве відхиляються від попередніх значень: S&P 500 (-0.14%), Dow Jones (-0.29%) і Nasdaq (+ 0.04%). За даними Thomson Reuters, обсяг торгів на американських біржах склав 5.9 мільярда акцій, що нижче середнього, 6.3 мільярда, за останні двадцять літніх днів.

Відео дня

Кількість заявок з безробіття, що знизилася за тиждень ще більше, зайвий раз підтвердила відмінний стан ринку праці, як, втім, і всієї американської економіки. Це добре, адже наявність міцного економічного фундаменту дозволяє трохи знизити страхи, пов'язані з торговими війнами. Хоча, варто визнати, що Трампів меч тарифів як і раніше розгойдується над ринками і загрожує обрушиться на голови інвесторів у будь-який момент.

На корпоративному фронті, сезон квартальних результатів, практично,ая видихався. Ринок тримається, в основному, на технологічних компаніях. Вчора надією і опорою були Apple (+ 0.79%) і Amazon (+ 0.64%). А, в цілому, співвідношення знижуються і зростаючих компаній на Нью-Йоркській біржі було 1.04:1 , на користь тих, хто програв. На Nasdaq перемогли зростаючі компанії, з рахунком 1.1:1.

Tesla вчора втратила (-4.83%), тим самим ліквідувавши все 11% зростання ціни, після твіту Маска про плани перетворити компанію на приватну. Подальшу долю компанії обговорить Рада директорів на наступному тижні. Не до кінця зрозуміло, чи дійсно Tesla забезпечила фінансування, щоб викупити акції за ціною $420, але за чутками переговори з державним інвестиційним фондом Саудівської Аравії Маск веде.

Ті, що втратили, перемогли тих, що знайшли. 6 з 11 секторів S&P завершили вчорашній день зниженням. Найбільше зростання продемонстрували телекоми (+ 0.98%), сировина (+ 0.50%) і комунальні компанії (+ 0.41%). Втратили фінансовий сектор (-0.56%), промислові компанії (-0.57%) і енергетика (-0.89%).

Вересневі ф’ючерси на WTI продовжили падіння на (-0.2%), до $66.81, за барель, що є найнижчим значенням за останні сім тижнів.

Прибутковість US Treasuries знизилася по всій довжині кривої: десятирічних і дворічних на 4 бп, до, відповідно, 2.94% і 2.64%.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, виріс на (+ 0.5%), до позначки 95.44. Це найвище значення за рік. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1451.

Сильний долар тисне ціни на золото вниз: $1,209.4, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в п'ятницю

Мабуть, новиною дня стане головний макроекономічний звіт тижня – про інфляцію. Очікується, що СPI в липні виріс на 0.2%, в порівнянні з минулим місяцем і на 2.9%, в річному вимірі. Базова інфляція, без їжі і палива, складе 2.3%, в річному вимірі. Мета, яку ставить перед собою ФРС, становить 2%.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

На корпоративному фронті без змін. Все, що могло зрушити ринок хоч куди-небудь, вже було оголошено і переварено інвесторами.

Тож, дивимося на інфляцію, сподіваємося на відсутність сюрпризів і готуємося до вихідних!

Гарного всім літнього дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X