Ринками править нафта

10 травня 2018, 10:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Цілком закономірно, що після того, як президент США оголосив про вихід з ядерного договору 2015 року зі Іраном, ціна на нафту почала зростати (+ 3.0%) і зараз ф'ючерси на WTI торгуються на рівні $71.64. Звичайно ж, зростання цін на нафту не могло не дати імпульсу зростанню акцій енергетичного сектора (+ 2.04%). І в кінцевому підсумку, вчора всі основні індекси продемонстрували впевнене зростання: S&P 500 (+ 0.97%); Dow Jones (+ 0.75%) і Nasdaq (+ 1.00%).

Відео дня

З інших секторів S&P відмінні результати, також, продемонстрували фінанси (+ 1.48%), матеріали (+ 1.44%) і технології (+ 1.23%), відстають – комунальники (-0.70%) і телекомунікації (-1.11%).

Золото, як і раніше, торгується в досить вузькому діапазоні і зараз ціна за унцію становить $1,313.

Зростання цін на нафту, а разом з ними зростання інфляційних очікувань, змусили інвесторів продавати облігації. В результаті, прибутковість 10-річних US Treasuries вчора виросла на 4бп, до 3.00%. Дворічні виросли на 1бп, до 2.53%.

Чого чекати сьогодні, в четвер

Головною економічною подією дня стане, звичайно ж, оголошення даних про споживчу інфляцію (СРI) в квітні. Аналітики прогнозують, що місячне зростання складе 0.3%, а базова інфляція виросте на 0.2%. У річному еквіваленті очікуване зростання становить, відповідно, 2.5% і 2.2%.

До того ж до інфляції, як завжди, будуть оприлюднені дані про заявки з безробіття за минулий тиждень. Незважаючи на те, що очікується невелике зростання, на рівні 9 тис., загальна кількість заявок, прогнозована на рівні 220 тис., демонструє, що ринок праці перебуває на найбільшому підйомі за останні десятиліття.

Незважаючи на те, що сезон корпоративних результатів практично закінчений і, до слова сказати, закінчений чудовими результатами, є ще кілька імен, які можуть вплинути на весь ринок. У їх числі Nvidia (NVDA), яка оголосить досягнення першого кварталу сьогодні після закриття, а також ще двоє представників технологічного сектора Dropbox ( DBX ) і Symantec ( SYMC ).

Будемо сподіватися, що їх результати не змінять загальну картину корпоративних прибутків, яка змушує замислитися над тим, що неминуче перетворення бичачого ринку на ведмежий може, поки що, трохи "почекати".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X