Прогноз Netflix не порадував

18 січня, 12:53
1259
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Інвестори залишилися незадоволені прогнозом виторгу в першому кварталі

Ринки зростають третій день поспіль. Цього разу причиною стала стаття The Wall Street Journal, яка оприлюднила плани американського уряду скасувати підвищення тарифів на китайський імпорт, у процесі подальших переговорів. Зокрема, WSJ процитував думку міністра фінансів Мнучина. Навіть незважаючи на те, що американський торговий представник Роберт Лайтгайзер не поділяє такої думки, ринки відреагували позитивно, чітко продемонструвавши силу впливу торгових проблем на фінансові ринки. Всі основні індекси закінчили день у «зеленій» зоні, хоча і не на максимальних рівнях: S&P 500 (+0.76%), Dow Jones (+0.67%) і Nasdaq (+0.71%).

Всі 11 секторів S&P 500 закінчили день зростанням. Найбільше виграли залежні від питань зовнішньої торгівлі сировинні компанії (+1.68%), індустріальні (+1.65%) і енергетика (+0.98%), навіть незважаючи на падіння ціни на нафту.

Лютневі ф'ючерси на WTI знизилися на (-0.5%), до $52.07, за барель.

Ціни на US Treasuries знову знизилися. Прибутковість дворічних і десятирічних знову рівномірно зросла на 2 бп до, відповідно, (2.56%) і (2.75%).

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, зріс на (+0.08%) і торгується на позначці 95.76. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1397.

Ф'ючерси на золото трохи знизилися - $1,284.7, за унцію.

Чого чекати?

Ринку потрібно буде перетравити квартальні результати Netflix. У четвертому кварталі компанія збільшила кількість передплатників у США на 1.5 млн, що відповідало прогнозу компанії, але виявилося менше, ніж 1.77 млн, як очікував ринок. Кількість іноземних передплатників зросла на 7.3 млн, у порівнянні з очікуваними ринком 7.23 млн. І прогнозом компанії на рівні 6.1 млн. На цьому гарні новини закінчилися. Операційна маржа впала до 5.2% з 12.0%, у третьому кварталі, через вищі маркетингові витрати. Вільний грошовий потік негативний, на рівні $1.3 млрд. У четвертому кварталі компанія планує збільшити кількість передплатників на 8.9 млн, що можна порівняти з населенням, наприклад, Білорусі. Як правило, зростання кількості передплатників Netflix завжди моментально конвертувалося у зростання ціни акцій. Але не цього разу. Інвестори залишилися незадоволені прогнозом виторгу в першому кварталі, $4.494 млрд у порівнянні з очікуваними $4.61 млрд, і EPS, $0.56 у порівнянні з $0.86. Зрештою, зростання передплатників – це прекрасно, але завдання бізнесу – заробляти гроші і створювати вартість, а не просто радувати мільйони жителів Землі відмінними серіалами. Як наслідок, після закриття торгів акції впали на (-4.31%), до $338.26. Подивимося, що буде сьогодні.

Гарних усім вихідних і вдалих інвестицій!

Головне

Економіка

Вчора, 17:36

article_img
Штрафи та запчастини. Що робити власникам авто на єврономерах після закінчення пільгового періоду розмитнення
Події

Вчора, 22:57

article_img
За знімальною групою Схем стежать охоронці Ахметова - розслідування
Країни

Сьогодні, 07:38

article_img
У Bellingcat оприлюднили фото третього підозрюваного в отруєнні Скрипалів

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 08:06

article_img
Справжнє обличчя містера Зе. Погляди, зв'язки та наміри Володимира Зеленського
Travel

Вчора, 19:10

article_img
Удвічі швидше Колумба. Як український яхтсмен проплив від Канарських до Карибських островів за 19 днів
Події

Вчора, 19:33

article_img
Смертність та народжуваність. Чому в Україні зростають темпи скорочення населення

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

kolonka@nv.ua