Покоління Z на ринку нерухомості

15 червня 2017, 10:35
У більш довгостроковій, але осяжній перспективі, на ринок нерухомості почне впливати нове молоде покоління Z

Поки ще підлітки, але вже зараз «покоління Z» майже готове до купівлі житла. Перші представники «покоління Z» досягнуть 18-річчя в 2017.

За даними Національної асоціації ріелторів США, нове покоління сильно відрізняється від поколінь попередників. «Покоління Z» вийде на ринок нерухомості в умовах низьких процентних ставок, найкращих перспектив роботи і зростання заробітної плати. За оцінками експертів (Sherry Chris, chief executive of Parsippany – Troy Hills, N.J. – based Better Homesand Gardens Real Estate), 97% вікової групи «покоління Z» висловлює бажання мати власний великий будинок.

Відео дня

Доросліше покоління, ті, хто народився в період з початку 1980-х і до кінця 1990-х (покоління «міленіум»), як очікується, також активізуються наступного року на ринку нерухомості. Дійсно, в 2016 році 17% покупців у віці до 35 років могли накопичити достатньо для початкового внеску на будинок протягом року, тоді як у всіх інших вікових групах - тільки 14%.

Нове явище на ринку нерухомості – Surban

Нове явище на ринку нерухомості, пов'язане з переходом від хаотичної приміської забудови упереміш з торговельними молами до більш компактної забудови, що передбачає створення організованих в одну спільноту, селище або громаду, різних типів приміщень і житлових площ, таких як таун-хаузи, квартири та будинки, розраховані на проживання однієї сім'ї, в 2016 році отримало власну назву Surban.

На практиці це виражається в тому, що існуючі приміські райони додають міські зручності, створюючи таке середовище проживання, яке дозволяє людям жити, працювати і бути на дозвіллі за межами основної частини міста (наприклад, урбанізовані передмістя Чикаго). Такий стиль забудови дозволяє місцевим жителям відчути на собі всі переваги міського і заміського проживання одразу. В селищах у стилі Surban можна ходити на роботу пішки, як в місті. Магазини, розваги, спортивні споруди і парки також розташовані в межах пішої досяжності, плюс наявність хороших державних шкіл. За твердженням John Burns Consulting, протягом наступних 10 років варто очікувати 80% приросту населення у приміських громадах, який становив 71% за період з 2010 до 2015. Surban райони не повинні бути ексклюзивними, оскільки вони мають залишатися доступними для проживання вчителів, пожежників, поліцейських і двірників і, з іншого боку, мають вирішувати такі проблеми великих мегаполісів, як затори на дорогах, забруднення повітря та хаотична забудова.

Показати ще новини
Радіо NV
X