Pepsi радує, Трамп засмучує

11 липня 2018, 12:00

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Вчора ринок знову зростав в очікуванні гарного сезону квартальних результатів і відключившись від тривожних думок про торговельні баталій з Піднебесною, розв'язаних президентом США: S&P 500 (+ 0.88%). Dow Jones (+ 1.31%) і Nasdaq (+ 0.88%).

Відео дня

PepsiCo (+ 4.76%) гідно відкрила сезон. EPS в другому кварталі досягла $1.61, на $0.09 вище прогнозу; виручка склала $16.09 мільярда, що на $50 млн вище прогнозу і на 2.4% вище, ніж в минулому році. Проте, ентузіазм інвесторів почав потихеньку спадати і зелений колір може змінитися червоним вже сьогодні.

10 з 11 секторів S&P 500 закінчили день підвищенням. Лідерами зростання вчора стали захисні сектори: споживчі товари першої необхідності (+ 1.26%), телекоми (+ 1.13%), компанії комунального сектора (+ 0.98%) і сировинні (+ 0.84%). Єдиним постраждалим вчора виявився фінансовий сектор (-0.37%), що демонстрував активне зростання в останні дні.

Ф’ючерси на WTI зросли на (+ 0.3%), до $74.12 за барель.

Прибутковість 10-річних US Treasuries до кінця торгової сесії виросла на 1 бп, до 2.87%, 2-річні на колишньому рівні - 2.56%.

Певна заспокоєність інвесторів щодо перспектив загострення торгових боїв призвела до зниження попиту на "безпечні" валюти, ієну і швейцарський франк, що дозволило долару трохи зміцнити свої позиції. US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, виріс на (+ 0.16%) до 93.95. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.17.

Ціна на золото трохи знизилася на тлі долара, що зміцнюється і перебуває на рівні $1,252.70 за унцію.

Чого чекати сьогодні, в середу

Щастя не може тривати вічно і вже сьогодні ситуація на ринку може змінитися на гірше.

Інформація Bloomberg про те, що президент Трамп запустив механізм введення тарифів на китайський імпорт в обсязі $200 млрд, не забарилася позначитися на настроях інвесторів. На азіатських ринках Nikkei втратив (-1.19%), шанхайський SSE Composite знизився на (-1.76%). Ф'ючерси на основні американські індекси теж у "червоному": S&P 500 (-0.82%), Dow Jones (-1.02%) і Nasdaq (-0.85%).

Цілком закономірно почав рости попит на 10-річні US Treasuries, прибутковість яких, за даними Bloomberg, відповідно, впала на 3 бп, до 2.84%. Дворічні залишилися на колишньому рівні, і крива прибутковості стала ще трохи "рівнішою".

З макроекономічних даних сьогодні найбільш значущим стане звіт про PPI. Очікується, що індекс цін виробників у порівнянні з минулим місяцем виросте на 0.2%.

C езонность квартальних результатів триває, але з великих і відомих сьогодні нікого. Ну, хіба що, Delta Airlines.

Тож, у цей дощовий київський день, схоже, що на ринках буде домінувати тема Трампа і його войовничої стратегії.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X