На зміну крипті приходить марихуана

20 вересня 2018, 11:55

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Cезон квартальних результатів завершено, макроекономічний календар не містить цікавих подій, а до того ж ніяких нових твітів від президента Трампа. Словом, нічим не примітний день. Основні індекси закінчили вроздріб: S&P 500 (+ 0.13%), Dow Jones на (+0.61%) і Nasdaq (-0.08%).

Відео дня

На зміну крипті приходить марихуана. Несподівано в фокусі уваги опинилися компанії, зайняті виробництвом марихуани. Компанія Tilray (TLRY) виросла на (+38.12%). Навіть більше, торги зупиняли кілька разів, оскільки зростання досягало 93%, під час сесії. З моменту IPO, у липні, акції компанії виросли з $17 до $214. Схоже, у нас з'явився новий актив, який може замінити криптовалюти. До того ж, цінність продукту набагато зрозуміліша, ніж у випадку з біткоінами.

Лише 4 з 11 секторів S&P завершили день підвищенням. Попереду були фінансові компанії (+1.76%), на тлі зростання прибутковості облігацій, сировинні (+1.12%) і енергетика (+0.38%). Більше за інших постраждали комунальний сектор (-2.12%), телекоми (-1.35%) і нерухомість (-0.91%).

Жовтневі ф'ючерси на WTI зросли на (+1.8%), до $71.12.

Прибутковість десятирічних US Treasuries зросла на 3 бп і сягнула позначки 3.08%, найвище значення за останні 4 місяці. Дворічні залишилися на рівні 2.79%.

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.18%), до позначки 94.05. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1694.

Ф'ючерси на золото зросли і торгуються на рівні $1,209.6, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в четвер.

Макроекономіка. Сьогодні, у четвер, традиційно очікуються дані про заявки з безробіття. Аналітики очікують, що цього тижня їх кількість зросте до 210 тис., у порівнянні з 204 тис., минулого тижня. Ще один важливий індикатор – продаж будинків на вторинному ринку. Очікується, що серпневі показники залишаться на рівні попереднього місяця. Ще одним звітом, який заслуговує на увагу, стане звіт філадельфійської ФРС про рівень виробничої активності в окрузі.

Результати за квартал оголосить виробник мікросхем Micron Technology, а також Thor Industries, Steelcase і Darden Restaurants.

Схоже, що нас чекає ще один нічим не примітний день.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X