На черзі Facebook

25 липня 2018, 11:07

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Головною подією вчорашнього дня стали результати Alphabet, оголошені в понеділок, після закриття. Як відомо, фактичні результати Alphabet, материнської компанії Google, у другому кварталі значно перевершили очікування інвесторів, і на початку вчорашньої торгової сесії вартість акцій досягла історичного максимуму в $1,275. В цілому ж, ціна при закритті торгів склала $1,258.15, що на (+ 3.89%) більше, ніж при закритті в понеділок. Зростання Alphabet спровокувало хороше зростання індексів, особливо Nasdaq, на початку сесії, але до кінця дня основні індекси повернулися ближче до первинних значень: S&P 500 (+ 0.48%), Dow Jones (+ 0.79%) і Nasdaq (-0.01%).

Відео дня

Один з важливих випереджальних економічних індикаторів, PMI (Purchasing Managers 'Index), в липні склав 55,9, що трохи нижче, ніж 56.2, в червні. Проте, значення індексу, що значно перевищує 50.0, означає, що в приватному секторі економіки США панує оптимізм.

9 з 11 секторів S&P 500 закінчили вчорашній день підвищенням. Якщо на початку сесії лідирував сектор інформаційних технологій, ведений Alphabet і побратимами з FAANG, то в кінцевому підсумку переможцями дня стали телекоми (+ 1.76%), енергетика (+ 1.32%) і сировинні компанії (+ 1.30%). У ролі невдах виступили споживчі товари не першої необхідності (-0.28%) і нерухомість (-0.31%).

Вересневі фючерси на WTI зросли на (+ 0.9%), до $68.52 за барель.

Прибутковість 10-річних US Treasuries знизилася на 1 бп, до 2.94%. Дворічні додали 2 бп, досягнувши прибутковості в 2.64% і звузивши спред прибутковості дво- і десятирічних облігацій, до 30 бп.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.02%) до 94.40. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.17.

Золото знову трохи зросло, до $1,227.30 за унцію.

Чого чекати сьогодні, в середу

З макроекономічних даних, які можуть вплинути на ринок, сьогодні дані про продажі нових будинків у червні (очікується -2.9%, в порівнянні з + 6.7% у попередньому місяці).

Безумовно, основною рушійною силою ринків залишаються квартальні результати. Головною подією дня сьогодні стане Facebook, який оголосить досягнення другого кварталу після закриття.

Але, не Facebook єдиним. Також, сьогодні результати оголошують Boeing, General Motors, Coca-Cola і UPS, до відкриття. Після відкриття до них приєднаються PayPal, Ford, Visa, Gilead, Qualcomm і Mondelez.

Тож, на ринку сьогодні великий день, ось тільки питання – чи достатньо хороших квартальних результатів, щоб нескінченно рухати ринок вгору? Вчорашній приклад Alphabet каже, що ні.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X