McDonald's: звільняй і перемагай

8 червня 2018, 10:28

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Не дарма популярне прислів'я на ринку акцій говорить: "Sell in May and go away". Продавай в травні і йди відпочивати, адже з настанням літа тем для обговорення стає все менше. Ось і вчора торгівля йшла без жодних пригод: S&P 500 (-0.07%); Dow Jones (+ 0.38%) і Nasdaq (-0.70%).

Відео дня

Ну, хіба що, McDonald's (+ 4.37%) допоміг вирости Dow Jones, оголосивши про черговий раунд звільнень у компанії. А продажі в технологічному секторі (-1.09%), після шестиденного безперервного зростання, змусили знизитися Nasdaq. Тут "лідерами" були Microsoft (-1.57%) і Facebook (-1.65%).

З 11 секторів S&P 500 сім закінчили день зростанням. Попереду всіх був енергетичний сектор (+ 1.58%), - нафта росте в ціні. За ним тягнулися телекоми (+ 1.22%), комунальні підприємства (+ 0.43%) і товари першої необхідності (0.61%), "захисні сектори", що останнім часом втрачали вартість через зростання прибутковості облігацій.

Прибутковість 10-річних US Treasuries різко знизилася, на 4 бп до 2.93%, а дворічних на 2бп, до 2.50%, трохи звузивши спред, до 43 бп, і підрівнявши криву прибутковості.

Ф'ючерси на WTI зросли на (+ 1.89%), досягнувши $65.95 за барель. Основні причини - переживання інвесторів з приводу зниження експорту з Венесуели і можливого рішення червневого засідання OPEC не підвищувати рівень виробництва.

Золото знизилося, до $1,299.00 за унцію.

Чого чекати сьогодні, в п'ятницю

Найімовірніше, єдиною очікуваною подією, яка може розворушити торгівлю, в цілому, стане зустріч G7 в Канаді. Історично подібні зустрічі не чинять значного впливу на ринок, але цього разу обговорення питань, пов'язаних з найгарячішою темою цього року - зовнішньою торгівлею, цілком може вплинути на настрої інвесторів. Тим більше, що, за різними чутками, президент США не збирається відмовлятися від своєї "твердої позиції" в цьому питанні.

Ну і, віддалено, інвестори можуть почати "підготовку" до засідання в ФРС і Європейського Центрального Банку, запланованих на наступний тиждень. Обидва засідання, безумовно, матимуть вплив на напрям руху ринку.

Гарного всім дня, вихідних і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X