Як починається ранок на роботі

17 жовтня 2018, 09:00

Ранок – особливий час у робочому процесі. З одного боку, це доволі продуктивна частина дня для тих, хто вважає себе жайворонками, якщо йдеться про біоритми.

Іншого – вранці потрібен певний час на концентрацію та боротьбу із сонливістю. Ми запитали, як проходить робочий ранок.

Результати опитування показали, що більшості треба певний час для того, щоб включитися у процес. Лише 15% респондентів вдається одразу включитися в роботу. 28% зазначили, що з моменту їхнього приходу в офіс до повної концентрації на робочих завданнях зазвичай проходить до 15 хвилин. 15% зазначають, що буває по-різному: іноді вдається сконцентруватися на роботі одразу, а іноді проходить час, перш ніж вдасться досягти повної концентрації на робочих завданнях. Декому помічником у включенні у робочий процес стає кава, а комусь просто необхідний довший проміжок – декілька годин (варіант «Інше» – 2%).

Відео дня

Поки співробітники налаштовуються на робочий процес, більшість з них п’є ранкові каву/чай, 44% спілкуються з колегами. 37% перед стартом роботи читають новини, 23% – переглядають стрічку в соціальних мережах.

Майже для третини опитаних ранок починається із планування завдань день.

Так чи інакше ранок для більшості починається із поступового включення у робочий процес, спілкування з колегами за чаєм/кавою, планування завдань. І вже після цього починається активна робота.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у липні 2018 року. В опитуванні взяло участь 639 респондентів з різних регіонів України.

Показати ще новини
Радіо NV
X