Як боротися з піратством

6 квітня 2016, 15:55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Інтернет - одне з явищ, яке найбільш сильно змінює світ кіно

Ми давно і багато займаємося цією областю і не з чуток знаємо про піратство, вважаємо, що такий термін не дуже пасує до цього виду діяльності, адже крадіжку правильніше називати "крадіжкою".

Відео дня

Крадіжка контенту, як і крадіжка будь-якого іншого продукту звужує можливості того, хто цей продукт виробляє. Для того, щоб виробляти більше, дорожче, видовищніше, щоб залучати відомих акторів, сценаристів, режисерів потрібні стабільні і передбачувані доходи. Для того, щоб розвивався ринок інтернет-реклами, росли можливості онлайн-кінотеатрів, знімалися серіали для інтернет-аудиторії, необхідні прозорі і зрозумілі відносини між учасниками цього ринку: глядачами, рекламодавцями, агрегаторами, виробниками та продавцями. А для цього необхідно побороти злодійство, інакше вся схема не працює.

Для нас, як дистриб'ютора, є немислимим продати щось, не маючи на це прав. На ринку такі випадки мали місце, але після першого ж такого "продажу краденого" крадій раз і назавжди набуває імідж шахрая, і працювати з ним побоюються.

Film.UA Group в 90% випадків продає інтернет права на свої фільми і серіали посередникам: аггрегаторам, інтернет і VOD-платформ, онлайн-кінотеатрам по всьому світу - від США до Монголії. А вже вони в свою чергу пропонують наше кіно, мультфільми чи серіали безпосередньо глядачеві, і відповідно вони є основними борцями з піратством. Ми активно сприяємо нашим партнерам у цьому, надаючи юридичну підтримку: вимагаємо закривати піратські ресурси, де є наш контент. На жаль не обійшлося і без гіркого досвіду: через піратство в Азії ми недоотримали гроші від ринку Китаю за наше кіно "Незламна".

Крім цього, є ще й інший аспект, не пов'язаний з грошима безпосередньо. З досвіду можна сказати, що чим більш розвинена і цивілізована країна, тим чесніше її інтернет-аудиторія, тим менше там піратства. Це один з маркерів розвитку суспільства. Мені здається, щоб домогтися успіху, усім в нашій країні потрібно навчитися жити за законами. А це починається з малого, з незначних на перший погляд деталей: не смітити там, де не належить, не порушувати правила дорожнього руху, не користуватися краденим контентом. Можливо всі ті зміни, яких ми так чекаємо, варто почати з себе?

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X