Граємо в схованку

28 вересня 2016, 18:05
14 вересня я особисто звернулась до Прем’єр-міністра з проханням ініціювати перевірку законності Юзівського конкурсу, на що було дуже оперативно зреаговано

Додатково на засіданні паливно-енергетичного Комітету я вручила Міністру енергетики листа з вираженням готовності долучитись до обговорення по цьому питанню. Вже за тиждень отримала запрошення від Міністерства енергетики до участі в робочій групі з вивчення питання дотримання вимог законодавства під час проведення конкурсу, втім без жодної конкретики щодо часу та місця проведення. Такий собі офер.

Відео дня

В цей же день, зателефонувала в приймальню до Міністра з проханням тримати мене в курсі щодо зустрічей робочої групи. І ось сьогодні, за волею добрих людей, я отримала форвард листа від учасників групи з інформацією щодо проведення завтра першого зібрання робочої групи. Стає трохи прикро і підозріло одночасно, що мені як ініціатору розгляду цього питання офіційного запрошення не було. Випадковість? – Не думаю.

Нагадую, що з кінця серпня ТОВ «Надра Юзівська» приховує від мене протокол проведення конкурсу, посилаючись на конфіденційність інформації, чим перешкоджає здійсненню моєї депутатської діяльності. І ось в додаток до цього, Міністерство починає таємно організовувати «перевірку», чим тільки підсилює враження щодо липовості всього конкурсу та «переможця». Виникає питання щодо дійсності результатів конкурсу.

Поясню чому. В січні 2013 року між Кабінетом міністрів України, компанією "Шелл" (Shell) і ТОВ "Надра Юзівська" було підписано Угоду про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах ділянки Юзівської. В 2015 році Компанія «Шелл» відмовилась від участі в УРП, втім угода лишилась чинною, а значить що вхід нових інвесторів можливий лише за умови прийняття умов існуючої вже Угоди.

Очевидно, що компанія- «переможець» «Юзгаз Бі.Ві» навряд може надати фінансову та професійну гарантію на рівні з таким світовим лідером як «Шелл» за умовами угоди. Якщо не може, значить необхідне ініціювання проведення конкурсу з нуля за всіма законодавчими процедурами, чого зроблено не було.

Рано чи пізно все приховане стане видимим. Ні для кого не секрет, що за теперішнім «переможцем» по Юзівці стоять величезні приватні інтереси і нас з вами будуть далі відчайдушно переконувати, що все тут правильно і законно. Ми мовчати не будем.

Показати ще новини
Радіо НВ
X