Головна загроза для уряду Гройсмана

26 квітня 2016, 10:40
Я вітаю той факт, що українські політики знайшли спосіб подолати політичну кризу, яка тривала чимало місяців

Є всі підстави для оптимізму - адже сам пан Гройсман, а також члени його уряду, не тільки заявили про свою прихильність до європейського вектору розвитку України, а й раніше на ділі довели, що вони сповнені рішучості працювати в цьому напрямку. Також дуже позитивним сигналом є створення нової посади - віце-прем'єра з питань європейської інтеграції. Це була одна з вимог українського громадянського суспільства і офіційних осіб ЄС. Створення цієї посади означає, що, якщо ЄС захоче подзвонити в Україну, вони напевно знають, який номер набрати.

Відео дня

Цілком очевидно, що українське суспільство втомилося від політичних змагань і відчуває розчарування. Їхній оптимізм похитнувся. Саме тому одним із головних завдань для прем'єр-міністра Гройсмана і його нового уряду є відновлення довіри людей і демонстрація реального лідерства в здійсненні реформ.

Я переконаний, що співпраця між президентом і новим прем'єр-міністром буде зміцнюватися, а їх союз в реалізації реформ буде дуже продуктивним. Вони знають один одного, вони працювали разом, і вони в повній мірі усвідомлюють свою відповідальність. Тепер настав час діяти для президента і нового уряду - здійснити глибокі реформи та посилити боротьбу з корупцією. Новий прем'єр-міністр повинен мати мужність, щоб провести необхідні зміни в країні, і він повинен діяти швидко. Процес реформ є болючим, але після того, як це пережити, буде легше, це зробить країну більш здоровою і розширить можливості для середнього класу вашої країни. У вас немає іншого вибору, немає альтернативи реформам. Я впевнений, що українські політики знають про цей факт.

Мої рекомендації щодо нового кабінету міністрів досить передбачувані: подбати про Україну, тому що доля країни повинна бути на першому місці. Політична заангажованість, і політичні діячі в даний час мають другорядне значення. Зараз мова йде не про персоналії - політичних діячів і їх оточення, а про видимі результати на користь народу України. Тільки тоді Україна зможе бути успішною.

І якщо ви запитаєте мене про найбільшу загрозу для нового уряду - це популізм. Популізм - це рак політики, і ми повинні бути сміливими і дуже послідовними у своєму виборі, щоб побороти його.

Нарешті, я хотів би закликати лідерів України до відповідальності. Зараз вони мають унікальний, але і останній шанс показати європейському співтовариству, МВФ, а головне - показати людям, що вони готові зробити Україну найкращим місцем для життя. Мій особистий досвід підказує мені, що коли є бажання, то завжди є шлях!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X