Пробачити Коломойському Приватбанк. Закріпити формулу Штайнмаєра. І капітулювати

13 вересня 2019, 19:30

Жити з цим доведеться нам усім

Коломойський бачить гарне вікно можливостей, аби йому все пробачили щодо Приватбанку.

Росія теж бачить вікно можливостей і вимагає письмово закріпити формулу Штайнмаєра.

Відео дня

Як би прикрити цю кватирку? А то дуже сильно дме звідти.

І те й інше можна назвати одним словом — капітуляція.

Капітуляція держави перед олігархом і перед агресором. Капітуляція в момент, коли Україна перебуває в сильній позиції і ніщо не зобов’язує нас капітулювати. І якщо це станеться, то це стане найганебнішим днем в історії України. Тож треба прикрити цю кватирку. Поки не пізно.

Тому що Україна може виграти Суд у Лондоні і олігархи будуть платити за рахунками. Але вони не хочуть, і в Приватбанк приходять поліцейські зі смішними звинуваченнями. І тиснуть на менеджмент. Поліцейські, прокурори, детективи, які не помічають виведення 5,5 млрд доларів з банку. Але помічають, що банк найняв рекрутингову компанію (як зробили і два інші державні банки в межах реформи корпоративного управління) і звинувачують у зв’язку з цим керівництво банку в корупції. Тому що їм треба відкликати звинувачення і не допустити рішення Лондонського суду. І якщо у менеджменту здадуть нерви, якщо іноземний голова правління плюне і скаже «а пішли ви, це не моя країна», то їм все вдасться. І Україна знову буде принижена. Руками своїх силовиків. Руками своїх політиків.

Тому що санкції душать економіку Росії і ми перехоплюємо інвестиційний потік. У Росії корупціонери починають пожирати одне одного, протести наростають, а реальні доходи населення падають. Але Путін готовий зняти санкції руками самих українців. Або просто зробити це разом з ними. І Росія упхне Донбас в Україну на своїх умовах і обмежить суверенітет країни. І стане вільною від санкцій. А Україна буде принижена. А тисячі жертв війни будуть марними.

Можна мріяти про щастя. Але не буває щасливою людина, яку принизили. Адже рано чи пізно вона зрозуміє це. І жити з цим доведеться нам усім.

Показати ще новини
Радіо NV
X