Довгоочікувана перемога для експортерів

7 лютого 2018, 16:11

Сьогодні зробили ще один крок до запуску роботи Експортно-кредитного агенства. На засіданні уряду затвердили проект постанови про його створення.

Документом також затвердили статут ЕКА, положення про його наглядову раду, про правління, про ревізійну комісію, Порядок проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду члена наглядової ради, а також про здійснення приватного розміщення акцій ЕКА.

Відео дня

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України вже закладено фундамент майбутньої установи протягом минулого року.

Як тепер будемо рухатися далі?

Очікуємо завершення юридичної частини створення ЕКА протягом найближчих 4-х місяців.

Далі розпочнеться робота над запуском його продуктів та відбір відповідних спеціалістів.

Також маємо напрацювати спільну узгоджену позицію з народними депутатами з ряду важливих питань. Мова йде про вдосконалення законодавства про функціонування ЕКА.

Це важливо для того, щоб ЕКА було ефективною інституцією з прозорими процесами і корпоративним управлінням, діяльність якої відповідає найкращим міжнародним практикам.

Запуск Експортно-кредитного агенства дуже важливий для захисту українських експортерів від ризиків неплатежів, фінансових втрат, та доступного фінансування, бо експорт – це двигун економіки.

Більше про ЕКА у презентації за посиланням.

Текст колонки узято в Facebook c дозволу автора. Оригінал тексту дивіться тут.

Показати ще новини
Радіо NV
X