Добре відпочили депутати

16 травня 2017, 11:20
Чим частіше такі депутати критикують реформи, тим ясніше стає - «хороші чоботи, треба брати»

Депутати з Відродження хочуть підкосити ProZorro. Воно і зрозуміло. Відродження ж. Епоха Ренесансу. Дуже хочеться відродити тендерну палату. У них там у фракції є фахівець.

Відео дня

Група товаришів внесла законопроект №6220, щоб через прокуратуру закривати справи НАБУ. Воно і зрозуміло. Так зручно. Так звикли.

Депутат Віктор Балога пише, що міністр охорони здоров'я Уляна Супрун робить погану медичну реформу. Воно і зрозуміло. Якби депутат Балога похвалив реформу Супрун, от тоді треба було б переживати, що щось із цією реформою не так.

Депутат Надія Савченко пише листи, що не можна робити земельну реформу. Спасибі депутату Савченко, тепер ми знаємо, що з приводу земельного ринку думає Кремль і Медведчук. Зручно ж. У самій Росії давно є ринок землі, але не дати його зробити в Україні в рамках боротьби проти економіки України, цілком логічний крок. Савченко, ось, підтверджує.

Дуже добре, що депутати так добре відпочили. І з новими силами взялися за реформи в країні. Це дуже радує. Як і радує те, що вони знову нічого не зрозуміли.

Депутати з Відродження не розуміють, що нехай їхні голоси й допомагають «вирішувати питання», але глобально вони нічого змінити не зможуть. І відкотити назад ProZorro їм ніхто не дасть.

Радує, що тупі спроби боротьби з НАБУ тривають. І люди ломляться прямо і в обхід, не розуміючи, що зрештою все одно подзвонить пані посол. І всі їхні спроби пошлють куди подалі.

Радує, що депутати настільки дурні, що навіть якщо вони дуже розумні в схемах, їм не збагнути, що коли люди з їхнім іміджем лають новації, то це автоматично означає, що такі новації треба підтримувати. Їй богу, мовчали би вже в ганчірочку. І просто торпедували б реформу медицини в комітеті. Як вони й робили раніше. Але їм хочеться слави. І це їх знищить. Хоча не факт, що у міністра вистачить сил протягнути важливі реформи.

І радує, що є Савченко, якій у в'язниці так сподобався епістолярний жанр, що вона пише направо і наліво. (Дідові Морозу вже написала, цікаво?) Радує. Адже дурість кожного має бути помітною.

І чим частіше такі депутати критикують реформи, тим ясніше стає - «хороші чоботи, треба брати».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X