Де прагнуть працювати переселенці

7 лютого 2017, 08:01
Понад половина «білих комірців» готові до переїзду в межах країни. Найбільша кількість внутрішніх мігрантів — із регіонів зони АТО, а також областей, розташованих поруч

А найбільш привабливими для роботи є великі міста України. По це далі — в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua

Багато українців у пошуках цікавої та високооплачуваної роботи готові змінити місце проживання. І якщо переїзд закордон вимагає отримання робочої візи або дозволу на роботу, то міграція в межах країни спрощується відсутністю необхідності оформлювати супровідні документи. Зростання кількості внутрішніх мігрантів також обумовлено ситуацією на Сході країни.

Відео дня

За даними опитування hh.ua, понад половина офісних співробітників висловили готовність до переїзду в межах України. Лише чверть опитаних категорично заперечують ідею про переїзд. І ще 20% на даний момент не можуть однозначно відповісти на запитання.

Як і очікувалось, найбільша кількість внутрішніх мігрантів — із регіонів зони АТО, а також областей, розташованих поруч (Харківської, Запорізької, Дніпропетровської). За ними йдуть західні регіони. Менше за все бажаючих переїхати в інший регіон знаходяться серед мешканців центральних областей і, звісно ж, столиці.

Найбільш привабливими для роботи і проживання є ТОП-5 найбільших міст України — Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро (56% голосів опитаних). Кожен п’ятий-шостий розглядає як варіант переїзду лише столицю.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в грудні 2016 року. В опитуванні взяли участь 1390 респондентів із різних регіонів України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X