Що поганого в трудовій міграції

9 серпня 2018, 15:00

За прогнозами Національного банку, через трудову міграцію в Україні може сповільнитися економічне зростання і прискориться зростання цін. Про це йдеться в інфляційному звіті НБУ.

Уже зараз роботодавці відчувають брак кваліфікованих кадрів, через масовий від'їзду робіиників за кордон. Особливо сильний дефіцит відчувають в промисловій, будівельній, транспортній і телекомунікаційній сферах. Але кадровий голод відчувають не тільки в цих галузях. Якої частини господарства не торкнися – є дефіцит кадрів.

Відео дня

Нещодавно Центр економічних стратегій (ЦЕС) провів дослідження, яке показало, що в Україні 2,5 мільйона осіб працюють постійно за кордоном. Кваліфіковані, компетентні люди, які могли працювати в перерахованих вище галузях, робити кар'єру і професійно розвиватися у нас в країні просто поїхали працювати за кордон. У ЦЕС вважають, що така ситуація на ринку праці може обмежити зростання економіки у довгостроковій перспективі, якщо чинні тенденції міграції збережуться.

Проблема полягає в тому, що країна втрачає людей, які могли б виробляти продукцію і працювати за певну зарплату. Як наслідок підвищується собівартість продукції і вітчизняні товари стають неконкурентоспроможними щодо імпорту. Відповідно зростає імпорт, а в Україні падає власне виробництво і скорочується частка українських товарів на внутрішньому ринку. Зрештою це глобальна проблема для нашої країни.

Як можна вирішити цю проблему? Вона може бути вирішена за рахунок інвестицій. Чим більше заходить в країну інвестицій, тим вище стає заробітна плата. Зараз підвищувати зарплату природним шляхом неможливо. Її можна збільшити тільки штучно.

Що б продавалися товари усередині країни, повинна бути низька собівартість продукції. Через дефіцит ключових професій на ринку праці таку низьку собівартість може забезпечити тільки імпорт, а не внутрішній ринок.

Проблему відтоку кадрів можна вирішити двома шляхами. Або закрити кордони і зробити людей кріпаками, що неприйнятне. Або поліпшити інвестиційний клімат в країні і привернути інвесторів в Україну.

Приплив грошей у країну за рахунок інвестицій дозволив би підвищити зарплати і собівартість продукції. Оскільки збільшення зарплат автоматично означає підвищення вартості продукції на ринку. Зараз наша продукція коштує дуже дешево. Як наслідок зростання економіки відбувається дуже повільно.

Україна не має іншого шляху вирішити проблему з відтоком кадрів крім як стати інвестиційно привабливою країною. Всі рецепти як це зробити давно відомі: це чесні суди, захист власності, просте і зрозуміле оподаткування, серйозна боротьба з корупцією тощо.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Тоді можна буде дозволити собі платити співробітникам більше, тому що інвестицій буде більше і промисловість буде працювати більше. А якщо не страшно платити більше, то й конкуренція в країні вища за трудові ресурси. Як наслідок країна не буде стикатися з дефіцитом робочої сили, люди не будуть їхати працювати до Польщі або Угорщини. Їм вигідніше буде залишитися в Україні і працювати тут за таку ж зарплату. Ось цього Україні і треба прагнути.

Показати ще новини
Радіо NV
X