Чи можна поєднати криптовалюту і турбізнес

8 травня 2018, 09:00

Можна багато розмірковувати про важливість і необхідність розвивати бізнес, керуючись принципами сталого розвитку, однак без конкретних дій, зокрема в PR, про результати роботи в цьому напрямі ми ніколи не дізнаємося.

Разом з тим в Україні продовжують зявлятися цікаві бізнес-проекти, в основі яких лежать засади сталого розвитку. Такі проекти потребують допомоги в комунікаціях – їм необхідні платформи, що зможуть зробити їх відомими не лише в Україні, а й у всьому світі. Це дозволить залучати більше клієнтів і сприятиме розвиткові економіки країни, бренд якої від такого поштовху лише виграє.

Відео дня

Є що показати, чим похвалитися та пригостити

Подорожуючи Україною, спілкуючись з власниками малого та середнього бізнесу в рамках проекту Slow Food, я маю можливість бачити надзвичайно велику кількість цікавих ентузіастів, господарств і бізнесів, які зберігають унікальність нашої культури: не дають зникнути суто українським продуктам, стравам, рослинам, автентичним технологіям – усе це є нашим національним скарбом, який може мати попит не лише серед вітчизняних споживачів, а й бути надзвичайно цікавим іноземним туристам. Об'єднавши, таким чином, відомі туристичні маршрути та нетуристичні місця України, які мають величезний потенціал (є що показати і чим пригостити), ми можемо зробити дуже важливу справу для сталого розвитку та бізнесу як окремої туристичної галузі, так і всієї країни. Крім того, ще й додати позитивних штрихів до бренду України у світовому інформаційному просторі. Саме цю можливість побачили і використали автори сучасного українського стартапу Columbery. Команда Columbery створила платформу для тих, хто подорожує, й для тих, хто заробляє на туристах.

Три складові Columbery

Columbery – інноваційний стартап, який вперше об'єднав три сфери: туристичний бізнес, реальний сектор економіки (малий і середній локальний бізнес різних країн) та можливості криптовалюти.

Туристичний бізнес. Любителям подорожувати платформа Columbery дозволяє побачити справжнє життя в будь якій країні, не обмежуючись лише популярними туристичними маршрутами, – вона дає туристам можливість відчути себе справжніми місцевими жителями. Адже погодьтеся, у подорожах різними країнами найчастіше засмучує те, що до тебе ставляться як до туриста з усіма негативними наслідками такого ставлення (надмірна дорожнеча, поверхнева увага до інтересів, невиправдані витрати). Тоді як приїжджаючи до якогось нового міста чи відвідуючи цікаву місцевість тієї чи іншої країни, більш за все хочеться відчути її справжній колорит і настрій, зрозуміти особливості місцевих мешканців, трохи пожити їхнім життям.

Туристичним агенціям і компаніям, які працюють на цьому ринку, платформа Columbery допомагає швидко налагодити комунікацію з клієнтами, централізовано розміщуючи інформацію про свої послуги та заробляючи на цьому.

Локальний бізнес. За допомогою Columbery власники малого й середнього локального бізнесу різних країн мають можливість розповісти про себе на весь світ, а також залучити якомога більше клієнтів, стати помітними на туристичних мапах, навіть якщо вони розташовані на відстані від відомих туристичних маршрутів, не витрачаючи при цьому додаткових маркетингових бюджетів.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Криптовалюта. Криптовалюта дозволяє зробити прозорими всі транзакції, захистити туристів від шахрайства, мінімізувати невиправдані переплати, а також уникнути обмежень локальних фінансових систем у різних країнах.

Як це працює. Приміром, ви подорожуєте Київщиною й з відгуку на Columbery дізнаєтеся, що в 60 км від Києва працює унікальна сироварня, де можна не лише спробувати різноманітні сорти сиру, які виготовляють лише в Україні, а й узяти участь у майстер-класах з їх приготування. А ще ви прочитали, що в селі Луг Рахівського району Закарпатської області можна скуштувати унікальний український кисломолочний продукт, якого більше ніде у світі не готують, – гуслянку. Та подорожуючи Карпатами, ви можете проїхати зовсім поруч із цим місцем, навіть не підозрюючи, який скарб минаєте. Проте, якщо власники такого та подібних господарств розмістили інформацію про себе на платформі Columbery, – цього не станеться. Завдяки такому сервісу мандрівники дізнаються та до того ж і самі розповідають про цікаві маловідомі місця різних країн, які розкривають їхню самобутність та душу. А власники локальних бізнесів таким чином залучають більше клієнтів.

Отже, на платформі Columbery розміщують інформацію власники бізнесів, які прагнуть залучити клієнтів, і за інформацію вони отримують криптовалюту. Туристи також можуть заробити свої токени, щоб розрахуватися ними за послуги, публікуючи в блозі платформи свої відгуки та історії про цікаві місця, які вони відвідали. І третя зацікавлена сторона – читачі, що лайкають контент і діляться ним у соцмережах, також заробляючи криптовалюту.

Для мене цей проект повністю відповідає парадигмі сталого розвитку й є win-win для всіх. Підтримуючи справу платформи Columbery, виграють усі – локальний бізнес, туристичні бренди, мандрівники, для яких наша країна розкриває свою унікальність, виграємо ми з вами – громадяни, які прагнуть розповісти світу про автентичність української культури та зберегти її.

Показати ще новини
Радіо НВ
X