Біткоін живий. І стрімко зростає

3 квітня 2019, 15:40

Чому відбулося рекордне за останні місяці зростання біткоіна

Макроекономічні дані з Китаю і Європи, в сукупності з надіями на розв’язання китайсько-американських протиріч, підігріли інтерес інвесторів і, як бачимо, ринки акцій продовжують рости.

Відео дня

Оптимізм ґрунтується на вірі в те, що Китайська економіка, стимульована державою, відновить рекордні темпи зростання, візит китайського віце-прем'єра Лю Хе до Вашингтона наблизить Китай і США до укладення масштабної угоди, а переговори Терези Мей з лідером лейбористів Джеремі Корбіном допоможуть зробити Brexit м'якшим.

Але джерелом сюрпризів вчора стали не ринки капіталу, а криптовалюта, про яку останнім часом якось призабули.

У вівторок Bitcoin злетів на 20%, до найвищої позначки за останні п'ять місяців, перевищивши рівень в $5 000. Причиною злету стало анонімне замовлення на суму більше $100 мільйонів, автоматично розподілене між двома американськими криптобіржами, Coinbase і Kraken і люксембурзькою Bitstamp. Всього було куплено 20 000 BTC. Звичайно, це не рівень в $20 000 за одну монету, як в кінці 2017, але все ж підтвердження, що біткоін живий, і ще не весь світ летить на крилах щастя назустріч прозорості та відкритості. Хоча, заради справедливості, треба визнати, що інституційні інвестори як і раніше цураються світу криптовалюти, через ризики, пов'язані з безпекою розрахунків і побоюючись проблем із законом.

Зліт біткоіна потягнув за собою зростання і в інших криптовалютах. Зокрема, Ethereum пробив позначку, спочатку в $150, а потім і в $160, зупинившись неподалік від $170. На думку трейдерів, подолання цього рівня стане сигналом до подальшого зростання в найближчі тижні і місяці. Денний обсяг торгів Ethereum сягнув понад $10 мільярдів, що в два рази більше, ніж минулого тижня. Ринкова капіталізація Ethereum становить $17.6 мільярдів, що роблять цю валюту другою найбільшою в світі, за капіталізацією.

Що стосується ринків акцій, то в середу Європа і Азія ростуть, як і ф'ючерси на основні американські індекси.

Тож незважаючи на те, що багато великих інвесторів прогнозують і готуються до настання кризи, ринки продовжують зростати. І, власне, нічого дивного в цьому немає, в попередні кризи ситуація була схожою.

Показати ще новини
Радіо NV
X