Apple все ближче до трильйона

6 червня 2018, 10:31

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Економіка США летить нестримно вперед. Про це свідчать дані звіту про ринок праці: активність у секторі послуг на трирічному максимумі, нові робочі місця теж створюються з рекордною швидкістю. Отже, президент США, який хвалиться своїми економічними досягненнями, не такий уже й далекий від істини.

Відео дня

Ринки, вже, здається, ті, хто заклав у нинішню ціну впевненість в економічному зростанні, на такі новини реагують спокійно: S&P 500 (+0.07%); Dow Jones (-0.06%) і Nasdaq (+0.41%). Показово, що останнім часом зростає індекс, який відображає динаміку в сегменті компаній з маленькою капіталізацією, Russell 2000 (+0.68%). Відстаючи протягом останніх місяців, учора він досяг максимальних історичних значень.

5 з 11 секторів S&P 500 закінчили вчорашню торговельну сесію зростанням. У трійці лідерів: сировина (+0.76%), споживчі товари не першої необхідності (+0.57%), які веде Amazon (+1.87%), і телекоми (+0.50%). Зріс, також, сектор інформаційних технологій (+0.43%), чому дуже посприяв Apple (+0.77%). Ще кілька тижнів зростання і у виробника iPhone є відмінний шанс стати першою у світі трильйонною компанією. Залишилося якихось "жалюгідних" $50 мільярдів. Серед тих, хто відстає: комунальні (-0.65%) і фінансовий сектор (-0.92%), які падають разом з прибутковістю облігацій.

Прибутковість 10-річних US Treasuries упала на 2 бп до 2.92%, а дворічних на 1 бп, до 2.50%, знову трохи вирівнявши криву прибутковості.

Ф'ючерси на WTI зросли на (+1.24%), досягнувши $65.55 за барель.

Золото виросло до $1,302.2 за унцію.

На думку Erik Davidson, головного інвестиційного офіцера Wells Fargo Private Bank, "S&P 500 зросте цього року ще на 5-6% і дуже позитивно те, що на ринках ще немає відчуття ейфорії".

Чого чекати сьогодні, в середу

Що стосується ейфорії, то навряд чи її додасть сьогоднішній звіт про стан торговельного балансу за квітень. Консенсусна оцінка за квітень становить $49 мільярдів, точно так само, як і в березні, що відповідає річному показнику на рівні трохи нижче $600 мільярдів.

Враховуючи, що зовнішня торгівля – це останнім часом одна з улюблених тем президента США, який пообіцяв скоротити торговий дефіцит країни, поставивши всіх торгових партнерів на місце, цілком можна очікувати нових твітів, залежно від оприлюднених даних. Залишається тільки сподіватися, що закликів від американського лідера "розгромити ворога вщент", а разом з ним і ринки акцій, ми, все-таки, сьогодні не побачимо, і торги підуть своєю чергою, наближаючи Apple до заповітного трильйона.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X