Аpple тягне ринки вниз

22 листопада 2018, 12:00

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Ринок спробував відскочити і частково йому це вдалося. Але лише частково, оскільки більша частина ранкових досягнень випарувалася до кінця дня, разом з рухом Apple (-0.11%) на південь: S&P 500 (+0.30%), Dow Jones (-0.00%) і Nasdaq (+0.92%). Триваюче зниження ціни на акції найдорожчої компанії в світі, яка втратила за півтора місяці майже чверть вартості, не може не хвилювати інвесторів. Адже падіння ціни на акції технологічного гіганта тягне за собою вниз не тільки технологічний сектор, але й увесь ринок. Якщо після свят, у п'ятницю, ціна піде ще нижче, то, скоріше за все, це додасть інвесторам ще одну причину для тривог.

Відео дня

Тільки 4 з 11 секторів S&P 500 завершили вчорашній день у мінусі. Втрачали "захисні" сектори: комунальні підприємства (-1.48%), споживчі товари першої необхідності (-0.83%), охорона здоров'я (-0.51%) і нерухомість (-0.13%). Серед переможців: енергетичні компанії (+1.58%), споживчі товари не першої необхідності (+1.00%) і комунікації (+1.00%).

Прибутковість US Treasuries трохи підросла. Дворічні додали 3 бп і на сьогодні торгуються на рівні 2.82%. Прибутковість десятирічних збільшилася на 1 бп, до 3.06%.

Ф'ючерси на WTI продовжують зростати. У понеділок ціна збільшилася на (+1.8%), до $54.38, за барель. Протягом дев'яти тижнів США рапортує про збільшення запасів сирої нафти, і незважаючи на розмови про проблеми з постачанням, ціна знизилася на 30%, у порівнянні з піковими значеннями жовтня.

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.15%), до позначки 96.57. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1402.

Ф'ючерси на золото торгуються на рівні $1,228.2, за унцію.

Чого чекати нв кінці тижня

Сьогодні ринки закриті з нагоди Дня Подяки, та й, найімовірніше, відгомін свята буде чутно і в п'ятницю. Отже, навряд чи варто очікувати якихось драматичних подій раніше, ніж на початку наступного тижня.

Всім гарного дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо НВ
X