Apple не вистачило $10 млрд, Tesla втрачає і обіцяє

2 серпня 2018, 12:00

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Цікаво, якими мають бути новини на сьогоднішньому ринку, щоб зрушити його вгору?! ФРС, який стверджує, що економіка сильна, як ніколи, зробити цього не зміг; Apple (+ 5.89%), що відзвітувала про чудесні результати і блискучі перспективи, не змогла; Tesla (+ 0.91%), запевнила, що попереду інвесторів чекають відмінні часи, теж навряд чи зможе. Зможе, напевно, Трамп, але останнім часом у нього добре виходить рухати ринки лише «на південь». Схоже, що всі інвестори вже відчувають близькість ведмежого ринку і діють керуючись цим.

Відео дня

Вчора індекси рухалися вниз, за винятком технологічних компаній, після того, як з Білого Дому просочилися чутки, що радники закликають Президента США не зупинятися на півдорозі, а підвищувати тарифи на китайський імпорт і далі: S&P 500 (-0.10%), Dow Jones ( -0.32%) і Nasdaq (+ 0.46%).

З важливих подій вчорашнього дня.

ФРС заявив, що економіка перебуває у відмінному стані і на всіх парах мчить вперед, і залишив ставки на колишньому рівні - 1.75% -2.00%, як, втім, і очікувалося.

Ціна на акції Apple вчора досягла історичного максимуму в $201,5, але ринкова капіталізація так і недотягнула до жаданого трильйона. Не вистачило дрібниці - трохи менше, ніж $10 млрд.

Tesla, після закриття, рапортувала про витрачені $739.5 млн у другому кварталі, що допомогло їй досягти рекордних збитків в розмірі $717.5 млн. Але, що означає харизма! Варто було Ілону Маску пообіцяти, що в наступних кварталах компанія стане прибутковою і вибачитися перед журналістами, яких він грубо обірвав на прес-конференції кварталом раніше, як акції на позабіржових торгах злетіли на (+ 9.30%), до $328.85.

Лише 3 з 11 секторів S&P 500 закінчили вчорашній день підвищенням: технології (+ 0.97%), нерухомість (+ 0.70%) і охорона здоров'я (+ 0.05%). Серед потерпілих: енергетика (-1.33%), на тлі падіння ціни на нафту, індустріальні (-1.28%) і сировинні компанії (-0.97%), через переживання про торговельні війни.

Вересневі ф'ючерси на WTI знизилися на (-1.6%), до $67.66, після того, як запаси нафти у США несподівано зросли на 4 млн барелів.

Розпродаж американських облігацій почалася напередодні заяви ФРС про ставки. Прибутковість 10-річних US Treasuries зросла на 4 бп, до рівня 3.00%. Дворічні виросли на 2 бп, до 2.68%.

U. S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, в середу трохи виріс, на (+ 0.10%), до позначки 94.42. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.16.

Золото знизилося до рівня $1,220.44 за унцію.

Чого чекати сьогодні, в четвер

З макроекономічних даних нас чекає традиційний звіт про нові заявки з безробіття за тиждень, рівень замовлень у виробничому секторі за червень, і червневі дані про замовлення на товари тривалого споживання. Але це всього лише розминка. Основний звіт тижня, про стан ринку праці, завтра.

Акції Tesla виросли після закриття, але цікаво, як зміниться ціна під час біржових торгів.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Корпоративні результати сьогодні представлять 48 компаній з S&P 500, включно з CBS, СЕО якої, Ліс Мунвес, звинувачується в сексуальних домаганнях. Незважаючи на звинувачення Мунвес буде особисто брати участь у сьогоднішній конференції для аналітиків і відповість на питання про діяльність компанії в другому кварталі і її прийдешніх перспективах.

Гучних імен сьогодні немає, ну хіба що: Yum Brands, AIG, Aetna, MGM Resorts, Church & Dwight і Clorox.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X