Зеленський має намір до виборів в Раду вийти зі свого бізнесу

22 березня 2019, 09:18

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський пообіцяв вийти зі свого бізнесу в зв'язку з політичною кар'єрою.

Таку заяву він зробив в інтерв'ю провідним західним ЗМІ, яке опублікували 21 березня на його каналі в YouTube.

"Вийду з бізнесу, 100%", - зазначив він.

Зеленський додав, що дуже дорожить своєю свободою.

Відео дня

"У мене, Володимира Зеленського, немає зобов'язань ні перед ким, ні перед одним із власників тих чи інших каналів. Є контракти у студії Квартал 95. Мало того, у мене як у особи контракт тільки зі студією Квартал 95, але я не є обличчям каналу 1+1, у мене немає зобов'язань ніяких. У нас вже розпочато процес виходу мого з наших компаній. Вихід буде, тому що є парламентські [вибори]", - сказав кандидат у президенти.

Він наголосив, що "в період до парламентських перегонів хотів би вже бути поза всіма контрактами, які пов'язані з бізнесом".

Згідно з даними опитування, проведеного центром Соціальний моніторинг і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка, Зеленський є лідером президентських перегонів. За ним йде лідер Батьківщини Юлія Тимошенко. Замикає трійку лідерів Порошенко.

За даними програми Схеми, Зеленський володіє кінобізнесом в Росії. Журналісти з'ясували, що через кіпрську Green Family LTD, яка є співзасновником ТОВ Квартал 95 в Україні, Зеленський володіє трьома кінокомпаніями на території Росії: Вайсберг Пікчерс, Платінумфільм і Грін Філмс. Після виходу розслідування шоумен пообіцяв вийти з цього бізнесу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X