В ЄБРР занепокоїлися майбутнім українських реформ

21 вересня 2017, 14:40
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) побоюється уповільнення реформ після успішного розміщення єврооблігацій на $3 млрд

Про це заявив керуючий директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) по Східній Європі і Кавказу Франсіс Маліж, передають Українські Новини.

"Момент, який мене більше турбує - дуже успішно на цьому тижні були емітовані євробонди. Положення влади стало зручніше, щоб послабити тиск на реформи", - сказав він.

Відео дня

Крім того, Маліж додав, що настає "зимовий період", який в разі відсутності активних реформ може затягнутися до виборів.

Він також висловив жаль у зв'язку з рішенням незалежних членів наглядової ради Національної акціонерної компанії (НАК) Нафтогаз України подати у відставку.

За його словами, в даний час ЄБРР спільно з українською стороною працює над вирішенням даної проблеми і сподівається усунути цю кризу.

Нагадаємо, Україна розмістила єврооблігації на $3 млрд під 7,375% річних з 15-річним терміном погашення.

Також раніше повідомлялося, що Україна в рамках зробленої нею оферти отримала пропозиції про викуп єврооблігацій з погашенням в 2019 році на загальну номінальну суму $1,16 млрд і єврооблігацій з погашенням в 2020 році на $415 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X