Uber має намір здавати ресторанам в оренду повністю обладнані кухні. Компанія буде конкурувати зі своїм співзасновником Каланіком

12 березня 2019, 15:14

Компанія Uber планує здавати в оренду повністю обладнані кухні для ресторанів, що продають їжу через додатки, такі як Uber Eats, повідомило агентство Bloomberg.

За інформацією видання, в минулому році Uber почав орендувати нерухомість в Парижі. У приміщення завозять кухонні мийки, печі, холодильники та іншу техніку, після чого здають їх в оренду ресторанам, які продають їжу тільки через сервіси доставки. Офіційно про намір зайнятися таким бізнесом Uber не повідомляв.

Відео дня

Bloomberg підкреслює, що конкурентом компанії в цій сфері буде її співзасновник і колишній генеральний директор Тревіс Каланік. Його змістили з цієї посади в червні 2017 року після серії скандалів. Каланік очолює компанію City Storage Systems, що займається нерухомістю. Її головна сфера діяльності - оренда кухонних площ через сервіс CloudKitchens.

За словами джерел, Каланік активно наймає колишніх співробітників Uber. Через це в минулому році Uber відправив йому попередження. Членство Каланіка в раді директорів Uber може опинитися під загрозою через конкуренцію.

Компанія Uber, яка створила мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати таксі або приватних водіїв, була створена в 2009 році. Каланік очолював її сім років. Зараз Uber активно розвиває сервіс замовлення їжі додому Uber Eats. 6 лютого він запустився в Києві.

Показати ще новини
Радіо НВ
X