В Україні готують наступний тендер на 4G

12 березня 2019, 15:56

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), вирішила виставити на конкурс ліцензію на користування радіочастотним ресурсом у діапазоні радіочастот 2300-2345 МГц, яка належала компанії Ес-Лайн.

Таке рішення було прийнято на засіданні 12 березня, повідомляється на її сайті. Воно вступає в силу 15 березня.

Ліцензію, видану Ес-Лайн, комісія анулювала в грудні минулого року. У НКРЗІ пояснили, що компанія не в повному обсязі використовує радіочастотний ресурс.

Відео дня

Глава НКРЗІ Олександр Животовський повідомив, що про конкретні терміни нового тендеру наразі не йдеться, повідомляє Liga, net.

Комісія також ініціювала внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України. Пропонується дозволити використовувати смуги радіочастот 2300-2345 МГц під мобільний зв'язок IMT та інші радіотехнології при видачі ліцензій.

Ес-Лайн належить кіпрській Esterna Ltd., яку пов'язують з російським бізнесменом Євгеном Ройтманом.

Нагадаємо, що 6 березня 2018 року відбувся тендер з продажу частот для 4G-зв'язку. Велика трійка українських операторів – Київстар, Vodafone і lifecell сумарно витратили 5,4 млрд грн за 6 лотів в діапазоні 1800 МГц. Найбільшим покупцем став Київстар, який витратив на три лоти 2,8 млрд грн, потім йде Vodafone – 1,8 млрд грн, а lifecell – 795 млн грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X