Силовики проводять обшуки у Державіаслужбі і АМПУ

26 липня 2016, 15:16
Співробітники СБУ та Національної поліції завітали із обшуками в приміщення Державіаслужби і Адміністрації морських портів України

Про це своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

"Всі ці два місяці уповноваженим антикорупційним підрозділом МІУ та уповноваженим підрозділом ДП "АМПУ", у якому нещодавно було проведено реорганізацію, виконувалась системна і кропітка робота, проводився аналіз існуючих матеріалів та збір інформації, передача їх до правоохоронних органів", - написав він.

Відео дня

Як написав Лавренюк, обшуки стосуються двох епізодів.

"Епізод І- обшук в приміщеннях Державіаслужби проводять співробітники Головного Управління захисту економіки СБ України по кримінальному провадженню порушеному по ч. 5 ст. 191 КК України, стосовно окремих службових осіб ДП "МА "Бориспіль", які за сприянням службових осіб Державіаслужби України, здійснили розтрату бюджетних коштів, виділених на закупівлю обладнання у сумі 4,3 млн. грн., які у подальшому, в порушення Розпорядження КМУ № 829-р від 11.09.2014, перерахували підприємству, підконтрольному резиденту РФ, з подальшим виведенням грошових коштів за межі України", - написав він.

Одночасно із цим тривають обшуки і в АМПУ.

"Посадові особи АМПУ, шляхом зловживання службовим становищем, використовуючи підконтрольні їм підприємства, під час проведення днопоглиблюваних робіт у морських портах, привласнили багатомільйонні кошти державного підприємства. Та щодо неправомірних дій окремих посадових осіб ДП АМПУ, які зловживаючи своїм службовим становищем, з корисливих мотивів, завдали шкоди, у вигляді несплати обов'язкових платежів під час здійснення судозаходів морських суден до Одеського морського порту", - написав Лавренюк.

Показати ще новини
Радіо NV
X