Що насправді купує Ашан

19 січня 2017, 13:59
В компанії DCH Олександра Ярославського прокоментували можливу угоду між рітейлерами Ашан і Караван

У DCH не підтвердили, але і не спростували можливу угоду між згаданими ритейлерами. Але вважают, що ряд джерел помилково пов'язують ТРЦ Караван з гіпермаркетом Караван. Таким чином мова йде про переговори відносно купівлі саме мережі гіпермаркетів Караван, а не мережі однойменних ТРЦ.

Відео дня

На сьогоднішній день мережа ТРЦ Караван є активом компанії DCH Real Estate. ТРЦ працюють у Києві, Харкові та Дніпрі. Гіпермаркет Караван в даній ситуації виступає орендарем в однойменних ТРЦ. «Тобто, як і близько 600 інших магазинів, гіпермаркет Караван розташований на території ТРЦ Караван. Ніякого впливу на діяльність або будь-які рішення гіпермаркету Караван DCH Real Estate не має», – підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, що вчора в ЗМІ з'явилася інформація про переговори щодо купівлі Ашаном мережі гіпермаркетів Караван. Офіційно сторони цю інформацію не коментують. Сьогодні мережа гіпермаркетів Караван складається з дев'яти магазинів: в Києві, Житомирі, Чернівцях, Харкові та Дніпрі.

У 2003 році підприємці Сергій Хрипков і Андрій Гордієнко створили мережу торгово-розважальних центрів "Караван" у Києві, Харкові та Дніпрі. У 2013 році долю у керуючій компанії ТРЦ — Karavan Real Estate Limited – викупив власник DCH Group Олександр Ярославський. А в 2016 році бізнесмен став одноосібним власником мережі ТРЦ, викупивши у фондів прямих інвестицій приналежні їм долі.

Мережа гіпермаркетів Караван, за даними Асоціації рітейлерів України, після банкрутства керуючої компанії ТОВ Караван в 2008 році, часто змінювала юросіб, але де-факто контроль над гіпермаркетами зберігали засновники Каравану Хрипков і Гордієнко.

Показати ще новини
Радіо НВ
X