Обсяг річкових перевезень в Україні в 2018 році склав 16,5 млн тонн

19 березня 2019, 15:22

У минулому році річками України перевезли 16,5 млн тонн вантажів, повідомила асоціація Річки України в Facebook.

"16,5 мільйона тонн вантажів перевезли українськими річками в 2018 році! Таку цифру ми отримали, проаналізувавши минулорічний вантажообіг на внутрішніх водах країни. Базуючись на відкритих даних Адміністрації морських портів України та компаній, що здійснюють річкові перевезення, ми оцінили обсяги транспортування по Дніпру, Дунаю та Південному Бугу", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Згідно з підрахунками, перевезення по Дніпру в минулому році склали близько 9,9 млн тонн, Дунаю - 6 млн тонн, а Південному Бугу - близько 600 тис. тонн.

"До результатів 90-х років, коли українськими річками перевозили біля 60 мільйонів тонн вантажів, нам ще далеко. Але можна говорити про певне пожвавлення ринку. Його зокрема спонукає зростання залізничних тарифів та посилення контролю за транспортуванням автошляхами. Це додає конкурентної спроможності річковому транспорту" - зазначив виконавчий директор асоціації Дмитро Козаченко.

Як повідомлялося, морські порти України в 2018 році перевалили більш 135 млн тонн вантажів, що на 2,4 млн тонн більше, ніж у 2017 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X